0
0
Šventės.LT » Naujametinės kelionės

Naujametinės kelionės – 43 pasiūlymai

Naujieji Metai – tai puiki proga pasilepinti ypatinga kelione, pradėti naują gyvenimo etapą ir sukurti nepakartojamus prisiminimus. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite atostogas šiltoje šalyje, nuotykius gamtoje ar miesto šurmulį, naujametinės kelionės yra puiki galimybė pailsėti nuo kasdienio gyvenimo, pasimėgauti naujomis patirtimis ir įkvėpti geros nuotaikos.

Galbūt svajojate apie šiltus kraštus, kur galėsite mėgautis saulės spinduliais, mėlyna jūra ir nuostabiais paplūdimiais? Arba norite pabėgti nuo miesto šurmulio į kalnus ir gamtą, kur galėsite patirti nuotykius, išbandyti ekstremalias pramogas ir pamatyti nuostabius gamtos stebuklus? O gal kaip tik norite naujuosius metus sutikti miesto šurmulyje, kur gausite galimybę leisti vakarą prabangiame restorane, pasimėgauti fejerverkais ir šurmuliu? Galite rasti begalę pasirinkimų, kuriuos siūlo kelionių agentūros. Taip pat galite išsirinkti miesto Naujųjų Metų šurmulį, 

Naujametinės kelionės ne tik leidžia atsipalaiduoti ir pabėgti nuo rutinos, bet ir suteikia galimybę išbandyti naujas veiklas ar susipažinti su kitomis kultūromis. Galite pasimėgauti vietiniais patiekalais, susipažinti su vietiniais gyventojais ir išbandyti naujas veiklas bei pramogas, kurios nuspalvins jūsų naujus metus kitomis spalvomis.

Nesvarbu, ar ieškote romantiškos kelionės dviese, nuotykių su šeima ar vakarėlių su draugais, galite rasti sau tinkamą pramogą. Sutikite naujuosius metus smagiai, su neeilinėmis kelionėmis, kurios leis jums pasijusti ypatingais ir pasitikti metus su pozityvia nuotaika ir naujais iššūkiais.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto

Straipsniai: Naujametiniai sveikinimai

Privatūs pervežimai
Privatūs pervežimai

www.woodatelier.com, Visa Lietuva
Nauji metai karališkojoje Krokuvoje 3d./2n.
Nauji metai karališkojoje Krokuvoje 3d./2n.

pasaže "Pas Juozapą", Vilnius
NAUJIEJI METAI TALINE 2016 12 31 - 2017 01 01
NAUJIEJI METAI TALINE 2016 12 31 - 2017 01 01

http://www.excursus.lt/lt/autobusu/ziemos-sezono-keliones/naujametines-keliones/naujieji-metai-talin, Visa Lietuva
Medinis namelis Kalėdų šventėms 12-18 asm. Lenkijoje prie ežero
Medinis namelis Kalėdų šventėms 12-18 asm. Lenkijoje prie ežero

Punsko sav., Seinų apskritis, Palenkės vaivadija, Užsienis
Butų-apartamentų "Rich" nuoma Venstpilyje
Butų-apartamentų "Rich" nuoma Venstpilyje

Ventspils, Latvija, Visa Lietuva