2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Šventės.LT » Dažasvydis, šratasvydis

Dažasvydis, šratasvydis – 1 pasiūlymas

Jei ieškote neeilinės ir nuotykių kupinos pramogos vaikams ar suaugusiems, tarp mūsų siūlomų pramogų, galite rasti dažasydį (paintball) ir šratasvydį (airsoft) žaidimus, kurie leis pabėgti nuo kasdienio šurmulio ir patirti adrenalino jausmą.

Dažasvydis bei šratasvydis gali būti puiki pramoga tiek suaugusiesiems, tiek mažyliams. Dažasvydis vaikams yra puiki pramoga, skatinanti judrumą, bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Toks žaidimas leis vaikams išlieti savo energiją ir kartu išmokti naujų įgūdžių. Dažasvydis gali būti įvairių tipų ir programų.

“Paintball” yra adrenalino kupinas žaidimas, kuris leidžia suaugusiems ir paaugliams aktyviai ir žaismingai praleisti laiką. Žaidžiant dažasvydį, žaidėjai gali dalyvauti komandiniuose žaidimuose, kurie reikalauja strateginių įgūdžių, bendradarbiavimo ir greitos reakcijos. "Paintball" yra puikus pasirinkimas tiek draugų kompanijoms, tiek ar kolegų kolektyvams ar šeimai, kuri nori patirti aktyviai ir įdomiai praleisti laiką.

Tuo tarpu "airsoft" yra kitas puikus veiksmo žaidimas. Naudojantis specialiais šautuvais su plastikiniais šoviniais, galima pasijusti tarsi veiksmo filme. Šratasvydžio žaidimas leidžia įgyvendinti savo strateginius įgūdžius ir išbandyti savo taiklumą. Tai puiki galimybė pasinerti į nuotykius ir pasijusti kaip tikrame kare.

Apsilankykite mūsų dažasvydžio skyrelyje ir išsirinkti sau labiausiai patinkančią veiklą. Tokios pramogos yra organizuojamos beveik visuose Lietuvos miestuose. Dažniausiai šratasvydžio (airsoft) žaidimai vyksta miškuose ar laukuose, kur galima būtų netrukdomai bėgioti, o dažasvydžio mūšiai gali būti žaidžiami ir apleistuose angaruose ar fortuose. 

Sodybos nuoma šventėms TAURAGĖJE
Sodybos nuoma šventėms TAURAGĖJE

Juodpetrių km., Tauragės raj., Tauragė