0
0
Šventės.LT » Tortai, desertai

Tortai, desertai – 44 pasiūlymai

Turbūt būtų sunku rasti žmogų, kuriam nepatinka tortai, pyragai ar kitokie saldumynai. Rinkoje galima rasti įvairiausių skonių ir dizainų pyragų bei tortų, todėl pateikiame sąrašą visų geriausių vietų Lietuvoje, kur galite užsisakyti šiuos skanėstus sau, savo šventei ar savo mylimiems žmonėms.

Desertai gali būti puiki dovana arba gražus gestas. Puošnūs ar minimalistiniai tortai yra neatsiejama šventės dalis bei ženklas, parodantis meilę ir svetingumą. Jei norite pavaišinti desertu kolegas pirmąją arba paskutiniąją darbo dieną, rinkitės minimalistinio dizaino tortukus. Tuo tarpu, jeigu organizuojate šventę, galite rinktis puošnų, išmargintą tortą, kuris būtų stalo puošmena. Sunku įsivaizduoti gimtadienį, vestuves ar kitokią šventę be saldaus stalo.

  • Vestuviniai tortai yra svarbi vestuvių dalis, kuriai dažnai skiriama speciali ceremonija. Lietuvoje yra daugybė įmonių, kurios siūlo įvairius puošnius vestuvinius tortus, todėl galite lengvai atrasti tai, ko norite savo svarbiausią dieną.
  • Tortai vaikams dažnai būna puošti įvairiais animaciniais personažais ar ryškiomis spalvomis. Vaikiški tortai gali būti pagaminti įvairių formų, spalvų ir skonių, kas suteikia šventei žaismingumo. Visada smagiau galvoti norą ir užpūsti žvakutę, kai ant stalo karaliauja žaismingas, šventiškas tortas.

Desertų skonių rinkoje gali būti labai įvairių. Vienas populiariausių pasirinkimų yra burnoje tirpstantis šokoladinis braunis, tačiau tie, kurie nemėgsta šokolado, gali rinktis sūrio pyragus, uogų ar vaisių tortus. Šokoladiniai tortai gali būti pagaminti iš aukščiausios klasės šokolado, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta kokybę. Tuo tarpu sūrio tortai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nemėgsta šokolado. 

Savo svetainėje pateikiame išsamų sąrašą įvairių desertinių bei tortų gamintojų Lietuvoje, kur galėsite išsirinkti jūsų skonius atitinkančius skanėstus. Dažnai konditeriai teikia tortų ar desertų pristatymą į namus - tokiu būdu galite nesirūpinti transportu ir tiesiog užsisakyti saldų stalą tiesiai į šventės vietą.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto
Restoranas "Lounge JR"
Restoranas "Lounge JR"

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Kavinė Alovės karčiama Alytuje
Kavinė “Alovės karčiama“ Alytuje

Poteronių k., Alytaus r., Alytus
Restoranas Spyros Metaxas by TALK&Drink Vilniaus senamiestis
Restoranas „Spyros Metaxas by TALK&Drink“ Vilniaus senamiestis

Restoranas „Spyros Metaxas Talk and drink“, Vilnius
Restoranas "Tvirtovė prie Didžiulio".
Restoranas "Tvirtovė prie Didžiulio".

Vilnius, Vilniaus rajonas