0
0
Šventės.LT » Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai – kur švęsti?

Vaikų gimtadieniai yra ypatinga proga padovanoti jam neįprastą ir linksma dieną, kurioje šypsena, džiaugsmas ir juokas taptų pagrindiniais akcentais. Tai yra diena, kurios vaikas laukia su nekantrumu ir svarbus momentas šeimai, kupinas džiaugsmo ir šilumos.

Kur švęsti vaiko gimtadienį?

Vietos pasirinkimas yra itin svarbus norint sukurti neįprastą ir įsimintiną šventę. Galite pasirinkti namus, jaukų restoraną, pramogų centrą, vaikų žaidimų kambarį ar vietą gamtoje. Svarbu atsižvelgti į vaiko pageidavimus, pomėgius ir renginio pobūdį.

Štai keletas populiarių vietų vaikų gimtadieniams:

 • Žaidimų aikštelės: vaikai gali džiaugtis įvairiais žaidimais, nuo kamuoliukų mėtymo iki supynių, karstyklių bei kitų pramogų. Šios vietos dažnai turi saugias erdves, kuriose vaikai gali judėti ir žaisti be rūpesčių.
 • Žaidimų kambariai: daugelis vaikų gimtadienių švenčių organizuojami nuomojant specialius kambarius, kurie yra pritaikyti vaikams ir turi žaidimų aikštelę, animatorius ir kitas pramogas.
 • Batutų parkai: tai yra puiki vieta vaikų gimtadieniams, nes vaikai gali šokinėti ir žaisti ant didelių batutų su maksimaliu saugumu. Tai gali būti labai linksma patirtis vaikams.
 • Gamta: vaikų gimtadieniai gamtoje yra puiki galimybė vaikams ir svečiams praleisti laiką gryname ore. Galite organizuoti pikniką, pažintinį žygį miške, ar net paprastą žaidimų dieną parke. Gamta suteikia daugybę galimybių suorganizuoti smagią šventę, kuomet vaikai gali mėgautis žaidimais ir tyrinėti pasaulį aplink save.
 • Baseinai: jei jūsų vaikas mėgsta vandenį, galite pasirinkti šventę baseine. Daugybė baseinų siūlo specialias šventėms pritaikytas programas ir veiklas.
 • Kinas ar teatras: jei jūsų vaikas mėgsta kino ar teatro pasirodymus, galite surengti gimtadienį kino salėje ar teatre. Tai gali būti neįprasta ir įdomi patirtis.
 • Muziejai ar galerijos: čia vaikai gali tyrinėti įdomias ekspozicijas bei meno kūrinius žaismingai. Toks edukacinis gimtadienis ne tik patiks vaikams, bet tuo pačiu bus ir naudingas.

Svarbu atsižvelgti į vaiko pageidavimus, pomėgius ir amžių, kai renkatės vietą gimtadieniui. Taip pat nepamirškite užtikrinti saugumo ir patogumo, kad vaikai galėtų saugiai ir maloniai švęsti.

Pramogos vaiko gimtadieniui

Tortas ir dovanos gali būti pagrindinė mažylio gimtadienio šventės atrakcija, tačiau svarbu suplanuoti žaidimus, kad vaikai būtų linksmi ir tinkamai užimti. Tėvams patariama vengti konkurencinių žaidimų su mažesniais vaikais, nes jie ne visada supranta sportiškumo sąvoką, o jų jausmai lengvai užgaunami, jiems žaidimo nelaimint. Vaikų švenčių organizatoriai užsimena, vaikams patinka įsitraukti į rankdarbius ir žaidimus, susijusius su vakarėlio tema.

Paslėpto lobio paieška

Viena iš pramogų galėtų būti paslėpto lobio paieška. Tai puikus variantas vaikų gimtadieniui, kadangi lobio medžioklė yra interaktyvus ir įtraukiantis žaidimas vaikams, o jo sudėtingumo lygį galima pritaikyti pagal vaikų amžiaus grupę ir įtraukti įvairaus amžiaus mažuosius. Lobio paieškai reikėtų paruošti keletą užuominų, vedančių iš vienos vietos į kitą, o galutinis tikslas - "lobis". Lobis gali būti skrynia, pripildyta mažų žaislų, saldainių ar prizų. Ieškant lobio, vaikai dirba komandomis arba individualiai, kad išspręstų užuominas ir surastų paslėptą lobį. Šis žaidimas ugdo problemų sprendimo įgūdžius ir komandinį darbą.

Veido tapyba

Kita pramoga, patinkanti skirtingo amžiaus vaikams yra veido tapyba. Veido tapyba suteikia vakarėliui kūrybiškumo ir vaizduotės elementų, todėl vaikai gali išreikšti save ir smagiai praleisti laiką. Tai taip pat puikus būdas užfiksuoti įsimintinas vaikų nuotraukas su jų veidų piešiniais. Ši pramoga leidžia vaikams virsti mėgstamais personažais, gyvūnais ar fantastinėmis būtybėmis. Ši linksmybė vaikams reikalauja pasisamdyti profesionalų veidų tapytoją arba išrinkti kūrybingą suaugusįjį, kuris tapytų vaikų veidus. Reikia pasirūpinti, kad vaikai galėtų rinktis iš kelių piešinių ir kad yra naudojami netoksiškus, nuplaunami veido dažai, kurie yra saugūs vaikų odai.

Rankdarbiai - kūrybiškumo skatinimas

Rankdarbių stotelė - dar viena puiki vaikų gimtadienio šventės galimybė, nes joje vaikai gali praktiškai išbandyti kūrybines galimybes, kurios yra ir smagios, ir edukacinės. Ją galima pritaikyti įvairioms amžiaus grupėms, pomėgiams ir vakarėlio temoms, todėl tai yra universalus pasirinkimas, galintis sudominti ir užimti vaikus didžiąją vakarėlio dalį. Amatų stotelėje galima atlikti įvairią kūrybinę veiklą, kuri gali būti pritaikyta įvairaus amžiaus vaikams. Rankdarbius galima atlikti individualiai arba grupėmis, todėl jie tinka įvairaus dydžio ir dinamikos vakarėliams. Jaunesni vaikai gali norėti dirbti savarankiškai, o vyresni gali bendradarbiauti atlikdami sudėtingesnius grupinius darbus. Mažesni vaikai gali mėgautis paprastais užsiėmimais, tokiais kaip spalvinimas, lipdinių klijavimas ir popieriaus dirbiniai, o vyresni - sudėtingesniais projektais, tokiais kaip draugystės apyrankių gamyba, papuošalų gamyba ar tapyba. Be to, amatų projektai gali būti puikios vakarėlių dovanos gimtadienio svečiams. Vaikai gali parsinešti namo savo kūrinius kaip vakarėlio prisiminimą, o tai sustiprina įspūdžius ir ilgam primena apie smagiai praleistą laiką.

Šokiai

Vaikų gimtadienio šventės taip pat yra tobula vieta šokių vakarėliams. Tai gyva ir įtraukianti veikla, kurią gali išbandyti įvairaus amžiaus vaikai - nuo mažylių iki paauglių. Galima sukurti šokių aikštelę su spalvingomis šviesomis ar dekoracijomis, sukurti linksmą nuotaiką. Siūloma įtraukti keletą šokių žaidimų ar užsiėmimų, tokių kaip "Muzikinės kėdės" ar šokių varžybos, kad vakarėlis būtų dar įdomesnis ir interaktyvesnis.

Maisto gamyba vaikų gimtadienio metu

Maisto gaminimo ar kepimo užsiėmimai yra puikus būdas įtraukti vaikus į praktinę ir skanią patirtį. Priklausomai nuo amžiaus grupės, galima rinktis paprastus receptus, pavyzdžiui, keksiukų, sausainių ar picų. Įrengiama maisto gaminimo ar kepimo stotelė su visais reikalingais ingredientais, įrankiais ir saugos priemonėmis. Vaikai gali maišyti, matuoti ir puošti savo skanėstus. Ši veikla taip pat moko juos pagrindinių maisto gaminimo įgūdžių ir komandinio darbo, todėl ji yra ir pramoginė, ir edukacinė.

Šios įvairios pramogos per vaikų gimtadienio vakarėlį gali patenkinti įvairių amžiaus grupių ir pomėgių poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų šokiai, rankdarbiai, maisto gaminimas, ar žaidimai, kiekviena veikla gali suteikti unikalią ir įsimintiną patirtį gimtadienio šventėje dalyvaujantiems vaikams. Pramogos vaikų gimtadienių metu turi būti įdomios ir įtraukiančios. Tai gali būti žaidimai, profesionalaus animatoriaus paslaugos ar net kūrybinės dirbtuvės. Svarbu, kad pramogos atitiktų vaiko amžių, pomėgius, ir kad visi dalyviai jaustųsi įtraukti į veiklą.

5 metų vaiko gimtadienis - mažųjų šventė

5 metų vaiko gimtadienis yra ypatingas, nes tai pirmoji didesnė šventė gyvenime. Svarbu atsižvelgti į vaiko pomėgius ir pasirinkti pramogas, kurios jam bus įdomios ir saugios. Tai gali būti teminis vakarėlis su jo mėgstamais personažais ar žaidimais.

10 metų vaiko gimtadienis: pirma didžioji šventė

Šis jubiliejus gali būti minimas su didele svečių kompanija - šeima ar draugais. Šventės metu galite pasirinkti pramogas, kurios yra pritaikytos tiek suaugusiems, tiek vaikams, pavyzdžiui, kelionė į pramogų ar nuotykių parką arba žygis miške. Tai yra puiki galimybė sukurti įsimintiną ir linksma dieną, kurios niekas nepamirš.

Vaikų gimtadieniai - ypatingos šventės

Vaikų gimtadieniai yra ypatingos šventės, kurios reikalauja dėmesingumo jas organizuojant. Kaskart yra būtina atsižvelgti į vaiko pageidavimus, amžių ir pomėgius, kad sukurtumėte šventę, kurią jis ilgai prisimins ir kurios džiaugsmais dalinsis su draugais.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto

Straipsniai: Žaidimų kambariai

Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"

Alaviniškių k., Viduklės sen., Raseinių rajonas
Sodyba "Ramunėlė" ant ežero kranto
Sodyba "Ramunėlė" ant ežero kranto

Joniškio sen. , Molėtų rajonas
Kempingas "Prie Vencavų malūno"
Kempingas "Prie Vencavų malūno"

Vencavų km., Zarasų rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Sodybos Mojantis Ąžuolas šventėms, ir ne tik!
Sodybos „Mojantis Ąžuolas“ šventėms, ir ne tik!

Gudeliai, Kazlų Rūdos sav., Kazlų rūda
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Sodyba šventėms ir poilsiui ant Lušykščio ežero kranto!!!
Sodyba šventėms ir poilsiui ant Lušykščio ežero kranto!!!

Linkmenų sen., Ignalinos raj., Ignalinos rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Sodyba Svajonių Dvaras
Sodyba „Svajonių Dvaras“

Pakeršių k. Kurklių sen. , Anykščių rajonas
Provanso stiliaus sodyba Brastadvaris
Provanso stiliaus sodyba Brastadvaris

Lankupiai km. , Klaipėdos rajonas
Vėliučionių sodyba Vilniaus rajone
„Vėliučionių sodyba“ Vilniaus rajone

Vėliučionys, Vilniaus rajonas
Nemuno Slėnis
Nemuno Slėnis

Birštonas
Šešiavietis namelis
Rąstinukai ant pačio Trikojo ežero kranto

Taikūnų k. Veisiejų sen., Druskininkai
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Sodybos nuoma Vilniaus rajone "Naturvila"
Sodybos nuoma Vilniaus rajone "Naturvila"

Senasalio k., Vilniaus rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone

Girininkų k., Vėžaičių sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
Provanso stiliaus sodyba netoli Vilniaus
Provanso stiliaus sodyba netoli Vilniaus

Skrudėnų kaimas, Vilniaus rajonas
Sodyba Pas Vytą prie Galsto ežero
Sodyba “Pas Vytą“ prie Galsto ežero

Miškiniai, Lazdijų raj., Lazdijų rajonas
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms

Kražių sen., Kelmės rajonas
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
E. Dapkaus sodyba Ignalinos rajone
E. Dapkaus sodyba Ignalinos rajone

Antalksnės k., Ignalinos rajonas
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje

Kaltanėnai, Švenčionių rajonas
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone

Malūnėlio k., Molėtų rajonas
Sodyba "Poilsis Pas Micką" ant ežero kranto
Sodyba "Poilsis Pas Micką" ant ežero kranto

Vištytis, Vilkaviškio rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone

Akmenių k., Lazdijų r. , Lazdijų rajonas
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Renginių ir poilsio centras AURORA DREAM
Renginių ir poilsio centras AURORA DREAM

Motiejiškių k., Vilniaus rajonas
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"

Paežerės Rūdaičių km., Platelių sen., Klaipėdos rajonas
Taujėnų dvaras – iškilmingoms šventėms, renginiams, poilsiui
Taujėnų dvaras – iškilmingoms šventėms, renginiams, poilsiui

Taujėnai, Ukmergės raj., Ukmergės rajonas
Jaukus namelis ant ežero kranto
Jaukus namelis ant ežero kranto

Zabarauskų viensėdis, Trakų rajonas
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
MAJORO SODYBA - pokylių salės, pirties nuoma
MAJORO SODYBA - pokylių salės, pirties nuoma

Jurgių k., Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Restoranas "Lounge JR"
Restoranas "Lounge JR"

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Šeimos restoranas Kauno rajone NUEVE VIENTOS
Šeimos restoranas Kauno rajone „NUEVE VIENTOS“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"

Skrudėnų k., Vilniaus rajonas
Sodyba "Prie Melnyčios"
Sodyba "Prie Melnyčios"

Dubingių sen., Molėtų rajonas
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams

Bagdononių k., Trakų rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone

Čiulėnų sen. Molėtų r., Molėtų rajonas
Sodyba su pirtimi ir banketine sale - Alsė"
Sodyba su pirtimi ir banketine sale - „Alsė"

Šilutės sen., Šilutės rajonas
Sodyba "Vitrūna" ant ežero ktanto. Kempingas
Sodyba "Vitrūna" ant ežero ktanto. Kempingas

Meteliai, Seirijų sen., Lazdijų rajonas
Mindūnų kempingas - Molėtuose
Mindūnų kempingas - Molėtuose

Kamūžės k. , Molėtų rajonas
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Vienkiemis draustinyje Likimo ratas
Vienkiemis draustinyje „Likimo ratas“

Salučių k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Laivo, jachtos, katerio nuoma Jūsų šventėms
Laivo, jachtos, katerio nuoma Jūsų šventėms

Nida, Mingė, Rusnė, Klaipėda
Poilsiavietė Sartai. Namelių nuoma
Poilsiavietė Sartai. Namelių nuoma

Baršėnų km., Rokiškio rajonas
Sodyba Kelmės rajone
Sodyba Kelmės rajone

Pabariukų km., Kelmės rajonas
Sodyba Kauno rajone ILGAS KIEMAS
Sodyba Kauno rajone „ILGAS KIEMAS“

Ilgakiemis, Kauno rajonas
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.

Liolių sen., Kelmės r. sav., Kelmės rajonas
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei

Uosos k., Prienų rajonas
Sodyba prie Ūlos upės. Baidarių nuoma
Sodyba prie Ūlos upės. Baidarių nuoma

Žiūrai , Varėnos rajonas
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui

Krikštonių k., Lazdijų rajonas
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje

Kapčiamiestis, Lazdijų r. sav., Trakų rajonas
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
Sodyba ŠVENTĖMS ir poilsiui – prie ežero, Lazdijų raj.
Sodyba ŠVENTĖMS ir poilsiui – prie ežero, Lazdijų raj.

Kalvių kaimas, Kapčiamiesčio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba Jonavos r. Narūnas. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi
Sodyba Jonavos r. „Narūnas“. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi

Barborlaukio k., Šveicarijos sen., Jonavos rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba "Du Gandrai"
Sodyba "Du Gandrai"

Inkartų k., Utenos rajonas
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"

Padargupiai, Raseinių rajonas
Sodyba Tarp liepų Anykščių rajone
Sodyba “Tarp liepų“ Anykščių rajone

Debeikių seniūnija, Anykščių rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"

Pašulių k., Kaišiadorių rajonas
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone

Lazdiju rajonas, Naviku kaimas, Lazdijų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Čičirio sodyba – poilsiui ir nedidelėms šventėms
„Čičirio sodyba“ – poilsiui ir nedidelėms šventėms

Čičirių km., Antazavės sen., Zarasų rajonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
Poilsio namai - Olando kepurė
Poilsio namai - „Olando kepurė“

Karklė, Klaipėdos rajonas
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams

Tytuvėnai, Kelmės rajonas
Alovės Karčiama
Alovės Karčiama

Poteronys, Alytaus r, Alytaus rajonas
Pirtis Noriu į kaimą Kauno rajone
Pirtis „Noriu į kaimą“ Kauno rajone

Vosiškiai, Babtų sen., Kauno rajonas
Sodyba Genutės ranča ant ežero kranto!
Sodyba „Genutės ranča“ ant ežero kranto!

Meškasalio k., Alovės sen., Alytaus rajonas
Sodyba Molėtų rajone Malūnėlis
Sodyba Molėtų rajone “Malūnėlis“

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba ant Ažvinčio ežero kranto – šventėms, renginiams
Sodyba ant Ažvinčio ežero kranto – šventėms, renginiams

Švedriškė, Kazitiškio sen., Ignalinos rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
Sodyba Šinkūnų malūnas
Sodyba “Šinkūnų malūnas“

Šinkūnų km., Ukmergės rajonas
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Petronių sodyba Utenos rajone
Petronių sodyba Utenos rajone

Rukliai, Daugailių sen., Utenos rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO

Lavyso k., Varėnos rajonas
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone

Pečiuliai , Molėtų rajonas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Sodyba Molėtų rajone, Antakščiuose, prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone, Antakščiuose, prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Sodyba Frankava Trakų rajone
Sodyba Frankava Trakų rajone

Nečiūnų k., Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi

Panevėžio rajonas, Panevėžio rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
"Mizarų sodyba" Druskininkuose
"Mizarų sodyba" Druskininkuose

Mizarų km., Druskininkai
Vila Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.
Vila Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.Joninėms

Babilninkų kaimas, Suginčių seniūnija, Molėtų rajonas, Molėtų rajonas
1