0
0
Šventės.LT » Degustacijos

Degustacijos – 41 pasiūlymas

Degustacijos tai puiki pramoga tiek draugų kolektyvui, tiek komandai. Dalyvavimas degustacijoje - puiki galimybė praleisti laiką drauge ir sužinoti naujų įdomių dalykų. Lietuvoje galite rasti įvairiausių degustacijų, priklausomai nuo pomėgių. Vyno degustacijos, viskio, austrių bei kitokių skanumynų degustacijos patiks kiekvienam, kuris mėgsta įvairius skonius ir nori sužinoti daugiau apie maisto bei gėrimų subtilybes.

Gėrimų mėgėjams tikrai patiks vyno arba viskio degustacijos, kurių metu someljė papasakos įdomiausius šių gėrimų faktus. Vyno degustacija - tai ne tik galimybė paragauti įvairių vynų, bet ir išmokti atpažinti skirtumus tarp įvairių vyno rūšių. Tai proga susipažinti su skirtingais vynuogynais, regionais ir vyno pagaminimo būdais. Viskio degustacija - tai galimybė sužinoti daugiau apie įvairias viskio rūšis ir jo gamintojus. 

Tuo tarpu maisto gurmanai gali rinktis austrių degustaciją, kurios metu sužinos apie skirtingų regionų, vandenynų austres ir jų derinimo bei gaminimo būdus. Kita įdomi ir populiari degustacija yra sūrių. Skirtingos tekstūros, gaminimo būdai ir rūšys sudomins kiekvieną šio produkto mėgėją.

Dažnai degustacijos yra pasirenkamos kaip pramoga darbo vakarėlio metu. Tai puikus būdas smagiai praleisti laiką, sužinoti naujų įdomybių ir pasidalinti tarpusavyje savo įžvalgomis. Rinkitės degustacijas švenčių metu su draugais arba romantiškam pasimatymui. 

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto
Šeimos restoranas Kauno rajone NUEVE VIENTOS
Šeimos restoranas Kauno rajone „NUEVE VIENTOS“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Šeimos vyno ūkis "Česlovo vynai"
Šeimos vyno ūkis "Česlovo vynai"

Virkytų (Žagatpurvių ) k. Švėkšnos sen. Šilutės r. sav., Visa Lietuva
Restoranas Spyros Metaxas by TALK&Drink Vilniaus senamiestis
Restoranas „Spyros Metaxas by TALK&Drink“ Vilniaus senamiestis

Restoranas „Spyros Metaxas Talk and drink“, Vilnius
Restoranas "Tvirtovė prie Didžiulio".
Restoranas "Tvirtovė prie Didžiulio".

Vilnius, Vilniaus rajonas