0
0
Šventės.LT » Glampingai

Glampingai – 11 pasiūlymų

Jeigu ieškote idėjų, kaip praleisti savo atostogas ypatingai, tuomet pagalvokite apie glampingą. Tai yra puiki galimybė būti arčiau gamtos, bet tuo pačiu mėgautis komfortu. Tai nameliai arba palapinės, kuriose yra visi patogumai, leidžiantys jaustis kaip namuose.

Glampingas leidžia pamiršti kasdienį šurmulį ir praleisti laiką gamtoje, kur ramu ir stilinga. Kiekvienas glampingo būstas yra įrengtas taip, kad suteiktų jums modernumo ir laisvės pojūtį, tačiau tuo pačiu metu leistų jums  būti gamtoje. Nesvarbu, ar pasirinksite medinį namelį su visais patogumais, ar stilingą palapinę su kokybiška įranga, tokia viešnagė bus kupina patogumų ir malonių įspūdžių.

Savaitgalio pabėgimas, šventė ar ilgesnės atostogos glampinge yra puiki galimybė pasilepinti ramybe ir atsipalaiduoti negalvojant apie kasdienius rūpesčius. Gamtos garsai, žvaigždėtas nakties dangus, kurį galima stebėti tiesiai iš savo nakvynės vietos ir rytinės kavos puodelis gamtoje, leis jums atsipalaiduoti. Glampingas yra vienas geriausių būdų pabėgti nuo miesto šurmulio ir prisiminti gamtos grožį.

Galite rinktis nuo jaukių palapinių iki ypatingų medinių namelių su visais patogumais. Pateikiame sąrašą jaukių vietų, kuriose galite apsistoti ir praleisti ypatingai malonų laiką. Glampingą rasite įvairiuose Lietuvos miškuose. Tai gali būti arti vandens telkinio stovintis namelis arba miško glūdumoje esanti stilinga ir jauti palapinė.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.

Žukonių km., Varėnos rajonas
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Mindūnų kempingas - Molėtuose
Mindūnų kempingas - Molėtuose

Kamūžės k. , Molėtų rajonas
Kempingas "Prie Vencavų malūno"
Kempingas "Prie Vencavų malūno"

Vencavų km., Zarasų rajonas