0
0
Šventės.LT » Vandenlenčių parkai

Vandenlenčių parkai – 3 pasiūlymai

Vandenlenčių parkai yra puiki vieta pramogoms visai šeimai ar draugų grupei. Vandenlenčių parkai arba kitaip vadinami wake parkai skirti vandenlenčių sportui, kuris sparčiai populiarėja. Vandens sporto megėjai renkasi šią pramogą, nes ja galima mėgautis bet kada, nepriklausomai nuo oro. Priešingai nei burlenčių sportas, vandenlentėms nėra reikalingas vėjas.

Tai šauni ir smagi pramoga, kurios metu specialios įrangos pagalba galima su lenta čiuožti ant vandens ir mokytis atlikti įvairius triukus. Nuo vaikų iki suaugusiųjų, ši pramoga patiks visiems. Lietuvoje yra nemažai puikių parkų, kuriuose yra įrengtos vandenlenčių sporto sistemos. Jos gali būti dviejų rūšių - bokštų arba rato sistema. Bokšto sistema yra skirta labiau pradedantiesiems šio sporto megėjams, o sistema ratu leidžia atlikti įvairiausius triukus ir šokinėti rampomis.

Wake parkai Lietuvoje būna įrengti ant esamų tvenkinių, ežerų arba specialiai iškastuose vandens telkiniuose. Šis sportas yra puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį, sustiprėti ir išmokti naujų įgūdžių. Tokia pramoga itin tiks tiems, kurie mėgsta vandens sportą ir yra adrenalino megėjai. 

Mokantis tinkamai plaukti vandenlentėmis, yra reikalingas gebėjimas išlaikyti pusiausvyrą. Patyrę treneriai mielai skirs laiko kiekvienam paaiškinti šio sporto gudrybes ir pamokys kaip tinkamai atlikti tam tikrus judesius bei valdyti lentą vandenyje. 

Wake parkai Lietuvoje taip pat organizuoja šio sporto megėjams vasaros stovyklas, kurių metu galima pramokti šio sporto įgūdžių ir smagiai bei aktyviai praleisti laiką.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto