2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Šventės.LT » Kalėdos

Kalėdos – 1159 pasiūlymai

2023-aisiais metais Šv. Kūčios minimos sekmadienį (gruodžio 24 d.), Šv. Kalėdos švenčiamos – pirmadienį ir antradienį (gruodžio 25 ir 26 dienomis). Šių švenčių proga bus net keturių dienų ilgasis savaitgalis (nuo šeštadienio iki antradienio)!

Kalėdos yra viena iš labiausiai laukiamų ir mylimų švenčių, kuri švenčiama beveik visame pasaulyje. Tai yra metas, kai šeimos susirenka prie vieno stalo, draugai dalinasi dovanomis, ir visi mėgaujasi ypatinga atmosfera, kuri tvyro ore visą Kalėdų laikotarpį.

Kalėdų tradicijos: eglės, dovanos ir patiekalai

Kalėdinė eglutė

Viena iš garsiausių Kalėdų tradicijų yra eglės puošimas. Šeimos susirenka draugėn ir ant eglės kabina įvairiausius papuošimus ir lempučių girliandas, siekiant sukurti žavią ir šviesią Kalėdų eglutę. Vaikai šioje veikloje dalyvauja su ypatingu susidomėjimu. Daugelyje šalių žaisliukai yra esminė Kalėdų eglutės puošybos dalis. Jie gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant stiklą, medį, metalą ir plastiką. Papuošalai dažnai vaizduoja sezono simbolius, pavyzdžiui, angelus, žvaigždes, snaiges ir Kalėdų senelius. Kai kurios šeimos ir draugai rengia apsikeitimo ornamentais vakarėlius, kurių dalyviai atsineša po unikalų eglutės žaisliuką ir jais keičiasi. Ši tradicija gali padėti sukurti įvairią ir sentimentalią ornamentų kolekciją.

Kalėdinės eglutės puošybos tenencijos

Kalėdų eglutės puošybos tendencijos kasmet gali keistis, tam įtakos turi įvairūs veiksniai, įskaitant madą, populiariąją kultūrą ir interjero dizainą. Tačiau kai kurios tendencijos išlieka. Daugelis žmonių eglutėms renkasi tam tikras spalvų schemas. Tradicinės raudona ir žalia spalvos išlieka populiarios, tačiau taip pat galima rasti eglučių, papuoštų elegantiškais aukso ir sidabro atspalviais arba moderniais deriniais, pavyzdžiui, mėlyna ir balta spalvomis.

Eglutės pasirinkimas

Kalbant apie pačios eglės pasirinkimą, jis dažnai priklauso nuo tokių veiksnių, kaip patogumas, biudžetas, aplinkosauginiai sumetimai ir asmeniniai pageidavimai. Kai kurie žmonės, priklausomai nuo metų ar aplinkybių, keičia vieną medelį į kitą. "Teisingas" pasirinkimas yra tas, kuris geriausiai atitinka šeimos poreikius ir tradicijas. Daugeliui žmonių patinka tikros Kalėdų eglutės tradicija ir kvapas. Jų būna įvairių rūšių, kurių kiekviena pasižymi unikaliu kvapu ir spyglių savybėmis. Tačiau tikras egles reikia reguliariai laistyti, jos gali būti netvarkingos ir kartais brangesnės. Be to, jos yra tvarus pasirinkimas, jeigu yra atsakingai įsigyjamos ir po naudojimo tinkamai perdirbamos. Dirbtinės eglutės yra daugkartinio naudojimo ir nereikalauja daug priežiūros. Jos nemeta spyglių, be to, jas galima lengvai laikyti ateinantiems metams. Dirbtinės eglutės būna įvairių dydžių ir stilių, todėl lengva išsirinkti tinkamą variantą kiekvieno skoniui. Žinoma, perkant dirbtinę eglė, ji neturės natūralaus tikro medžio kvapo ir jo suteikiamo pojūčio.

Kalėdinės dovanos

Dovanos taip pat yra svarbus Kalėdų elementas. Žmonės svarsto, ką padovanoti savo artimiesiems, ir rūpinasi, kad dovanos būtų ypatingos ir pritaikytos gavėjo poreikiams. Dovanų dalinimasis Kalėdų rytą ar Kūčių vakarą yra svarbi kiekvienos šeimos tradicijos dalis. 

Slaptasis Kalėdų Senelis - tai keitimosi dovanomis tradicija, kai grupė žmonių - draugų, šeimos narių ar bendradarbių - burtų keliu išrenka vardus ir pavardes, kam pirks dovaną. „Kalėdų senelio“ tapatybė lieka paslaptyje, kol dovanomis nėra apsikeičiama. Svarbūs „Slaptojo Kalėdų senelio“ aspektai:

 • Vardų traukimas: dalyviai atsitiktine tvarka traukia vardus, kad nustatytų, kam jie pirks dovaną. Šis atsitiktinis priskyrimas suteikia netikėtumo elementą.
 • Biudžetas: siekiant užtikrinti sąžiningumą ir atitikti lūkesčius, slapto Kalėdų Senelio mainuose dažnai nustatomas dovanos biudžetas. Taip išvengiama ekstravagantiškų ar nesuderintų išlaidų.
 • Keitimasis dovanomis: dovanomis keičiamasi per šventinį vakarėlį arba per paskirtą renginį. Dalyviai gali atskleisti savo tapatybę arba laikyti ją paslaptyje, priklausomai nuo grupės taisyklių. Vienas iš pagrindinių "Slaptojo Kalėdų Senelio" aspektų yra tas, kad gavėjas nežino, kas jam padovanojo dovaną, kol ji neatskleidžiama per apsikeitimą. Tai prideda smagumo ir laukimo elemento.

Keitimasis dovanomis yra įprasta Kalėdų tradicija, kuri gali apimti įvairias formas ir būdus. Smagūs dovanų keitimosi variantai:

 • Dovanų maišas: dalyviai dovanas deda į bendrą maišą ar krūvą, tai atlikus kiekvienas asmuo atsitiktine tvarka iš krūvos išsitraukia dovaną ir ją pasilieka sau. Dovanos yra aptariamos prie šventinio stalo, išsiaiškinama kieno dovaną gavo kiekvienas dalyvis.
 • Teminiai dovanų mainai: kai kurios šeimos ar kompanijos renkasi teminius dovanų mainus, t.y. visos dovanos turi atitikti tam tikrą temą, pavyzdžiui, "naminės dovanos" arba "tik knygos".
 • Dovanų perdovanojimas: dalyviai prie šventinio stalo atsineša dovanų, kurias jau yra gavę, bet kurių jiems nebereikia. Tada šios dovanos yra išdalijamos kitiems mainų dalyviams. Šiai praktikai įvardyti dažnai vartojamas terminas "pakartotinė dovanėlė".

Dovanų mainai yra malonus būdas šventiniams susibūrimams suteikti netikėtumo ir linksmumo elementą, be to, juos galima pritaikyti pagal grupės pageidavimus ir dinamiką.

Kalėdiniai patiekalai

Kalėdų stalui ruošiami ypatingi patiekalai, kurių skoniai atitinka šios šventės tradicijas. Skirtingos šalys turi savo Kalėdų patiekalų tradicijas, bet visame pasaulyje būdingi gausūs stalai ir skanūs valgiai, kurie kviečia šeimas susirinkti ir mėgautis laiku drauge ir bendru maistu. 

Kūčių stalas

Lietuvoje šventų Kūčių stalas turi gilias tradicijas, prasmę ir vertę. Prie tradicinio švenčių stalo susirenka visa šeima, vaišinasi tradiciniais patiekalais, užsiima burtais, tokiais kaip šiaudo traukimas iš po staltiesės ar kūčiukų skaičiavimas.

Kūčių vakaro tradicijos Lietuvoje

Pagal seną tradiciją prie bendros Kūčių vakarienės stalo būtinai susėda visi šeimos nariai, tikint, kad tai padės sustiprinti šeimos santarvę. Ilgą laiką tikėta, kad Kūčių vakariene pavaišintas svetimas žmogus irgi neša namams laimę. Kūčių vakarienė pagal senas tradicijas pradedama laužiant kalėdaitį, t.y. bažnyčioje pašventintą paplotėlį. Jis yra laikomas šeimos santarvės, duonos simbolis. Pagal kalėdaičio gabalėlio dydį, raštą senais laikais būdavo sprendžiama apie ateinančius metus: kuriam atlaužta didesnis gabalėlis, tas bus dalingesnis, kam kryžius – vargas ir pan. Kūčių vakarienę turi sudaryti dvylika patiekalų, kurių visų būtina paragauti, kad ateinantieji metai būtų sotūs ir turtingi, dvylika patiekalų simbolizuoja 12 apaštalų. Kūčių stalo patiekalai būna be mėsos,  juos dažnai sudaro žuvis, silkė, grybai, rauginti kopūstai ir įvairūs grūdai. Vienas iš svarbiausių patiekalų yra kūčiukai - maži saldūs kepiniai iš raugintos tešlos ir aguonų. Tikima, kad kūčiukai ateinančiais metais atneš sėkmę ir klestėjimą. Valgis pradedamas vakariniame danguje pasirodžius pirmajai žvaigždei, simbolizuojančiai Betliejaus žvaigždę. Dažnai padedama lėkštė mirusiems šeimos nariams, taip pažymint gyvųjų ir mirusiųjų vienybę.

Kalėdų senelis

Kalėdų senelio istorija siekia senovės laikus ir turi daugybe skirtingų šaltinių. Dauguma istorikų sutaria, kad šio personažo šaknys siejamos su krikščioniškomis Kalėdomis ir Jėzaus gimimu. Tačiau daugelyje šalių ir kultūrų Kalėdų senelis turi savo unikalius bruožus ir istoriją. Pavyzdžiui, JAV ir daugelyje kitų vakarų šalių, Kalėdų senelis dažniausiai vaizduojamas kaip vyriškis su balta barzda ir raudonu kostiumu, skrendantis rogėmis, kurias varo šiauriniai elniai.

Tai yra žinomas gerasis personažas, kuris atneša džiaugsmą ir dovanas vaikams. Vaikai dažniausiai rašo laiškus Kalėdų seneliui, kuriuose papasakoja apie savo norus ir pageidavimus. Naktį prieš Kalėdas senelis leidžia dalindamasis dovanomis - jis atneša dovanų maišus ir palieka juos po egle arba šalia namo langų.

Kalėdos visame pasaulyje - įvairovė ir unikalumas

Nors Kalėdos yra visame pasaulyje švenčiamos vienu metu, kiekviena šalis turi savo unikalias tradicijas ir papročius, kurie praturtina šią šventę. Tai rodo Kalėdų šventės universalumą ir galimybę kasmet kurti naujus prisiminimus bei švęsti šią ypatingą laikotarpį šeimos ir draugų rate. Kalėdos yra metas, kai žmonės pajunta meilės ir solidarumo dvasią. 

Kalėdų šventės tradicijos pasaulyje

Žiemos šventės visame pasaulyje yra neatsiejamos nuo gausių vaišių ir gardaus maisto, tačiau skirtingose šalyse Kalėdos yra švenčiamos skirtingai.

Kalėdos Prancūzijoje

Šalis, kuri didžiuojasi viena prabangiausių ir išskirtiniausių virtuvių pasaulyje – Prancūzija- gali pasigirti ir išskirtiniu Kalėdiniu stalu. Ant šventinio prancūzų stalo dažnai puikuojasi austrės, rūkyta lašiša, kaštonais kimštas kalakutas ar kepta žąsis. Retas prancūzas per šventes apsieina ir be tradicinio delikateso – žąsų kepenėlių pašteto, vadinamo foie gras ir valgomo kartu su žaliomis salotomis, miško uogų džemu ir žinoma – prancūziška bagete.

Kalėdos Lenkijoje

Šalis, kuri puoselėja gilias ir Lietuvai pažįstamas šventinio stalo tradicijas yra mūsų kaimynė Lenkija. Kaip ir Lietuvoje, šeimos Lenkijoje pirmiausia susėda prie Kūčių stalo, lenkiškai vadinamų Wigilia. Tradiciškai šiai vakarienei gaminami 12 patiekalų, iš kurių populiariausi yra barščiai, koldūnai su grybais, karpis su bulvių salotomis, įvairiai ruošta silkė ir rauginti kopūstai. Lenkijoje, kaip ir Lietuvoje, Kalėdų išvakarėse mėsa yra nevalgoma, užtat per pačias Kalėdas ant šventinio stalo galima rasti ir kepto kumpio, ir tradicinių lenkiškų dešrelių, vadinamų kiełbasa, ir bigos – raugintų kopūstų ir mėsos troškinio. Desertui lenkai gamina aguonų pyragą makowiec, imbierinius sausainius ir vaisių kompotą.

Kalėdos Graikijoje

Graikijoje Kalėdų vakarą vaikai išbėga į gatves nešini instrumentais ir gieda šventas giesmes, vadinamas „kalandomis“. Kartais su savimi turi riešutais ir aukso detalėmis puoštų laivelių modelių, kuriuos dovanoja praeiviams.  Jei vaikai dainuoja gražiai, dažnai gauna pinigų arba skanėstų, pvz., riešutų, saldainių arba džiovintų datulių – panašiai kaip Lietuvoje per Užgavėnes. Daugumai graikų Kalėdų išvakarėse labai svarbu dalyvauti Šv. Mišiose. Po mišių baigiasi Advento pasninkas ir galima sėstis prie šventinio stalo. Paprastai ant graikų stalo pagrindiniu patiekalu tampa orkaitėje kepta aviena arba kiauliena, patiekiama su špinatais, įvairiomis salotomis ir sūriu. Vienas iš tradicinių patiekalų, kuris privalo būti ant stalo – Kalėdų duona („Christopsomo“). Tai saldi apvali duona pagardina cinamonu, apelsinais ir gvazdikėliais. Jos viršus dekoruotas kryžiumi. Duona gaminama Kalėdų išvakarėse, o valgoma tik per Kalėdas.

Tai tik keli gausaus ir įvairaus Kalėdų tradicijų spektro visame pasaulyje pavyzdžiai. Kiekviena kultūra ir regionas į šventinį laikotarpį atsineša savo unikalius papročius, šventes ir šventinius patiekalus, todėl Kalėdos yra pasaulinė ir įtraukianti šventė.

Sodyba "Prie Melnyčios"
Sodyba "Prie Melnyčios"

Dubingių sen., Molėtų rajonas
Vila 9Vėjai poilsiui bei šventėms
Vila „9Vėjai“ poilsiui bei šventėms

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Rest Green nameliai dviem
„Rest Green“ nameliai dviem

Degesiai, Užpalių sen., Utenos rajonas
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui

Pajevonio kaimas , Vilkaviškio rajonas
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto

Jonušų kaimas, Klaipėdos rajonas
Vėliučionių sodyba Vilniaus rajone
„Vėliučionių sodyba“ Vilniaus rajone

Vėliučionys, Vilniaus rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Namelis - "Marių brizas" ramiam Jūsų poilsiui
Namelis - "Marių brizas" ramiam Jūsų poilsiui

Žiegždrių km., Samylų sen., Kauno rajonas
Asvejos sodyba Vilniaus rajone
Asvejos sodyba Vilniaus rajone

Sužionių sen., Vilnius
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero

Mačionių kaimas, Anykščių rajonas
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Sodyba "Laukysta". Nameliai
Sodyba "Laukysta". Nameliai

Kaišiadorių rajonas
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui

Kampų kaimas , Molėtų rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms

Kražių sen., Kelmės rajonas
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje

Lynežeris, prie Marcinkonių, Varėnos rajonas
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje

placio g Karklė, Šventoji
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba Svajonių Dvaras
Sodyba „Svajonių Dvaras“

Pakeršių k. Kurklių sen. , Anykščių rajonas
Poilsis ir laisvalaikis Šinkūnų malūne
Poilsis ir laisvalaikis Šinkūnų malūne

Šinkūnų kaimas Ukmergė, Ukmergės rajonas
ĮLANKOS SODYBA - Nameliai su pirtimis
„ĮLANKOS SODYBA“ - Nameliai su pirtimis

Luokesos sen., Molėtų r., Molėtų rajonas
Sodyba "Prie miško"
Sodyba "Prie miško"

Vilemai (netoli Kačerginės), Kaunas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.

Liolių sen., Kelmės r. sav., Kelmės rajonas
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma

Alytaus r., Lazdijų rajonas
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
Sodyba Trikojis ant ežero kranto
Sodyba “Trikojis“ ant ežero kranto

Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Pirtis Noriu į kaimą Kauno rajone
Pirtis „Noriu į kaimą“ Kauno rajone

Vosiškiai, Babtų sen., Kauno rajonas
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose

Seirijai, Alytaus rajonas
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"

Paežerės Rūdaičių km., Platelių sen., Klaipėdos rajonas
Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Sodyba "Ligajų Krantas"
Sodyba "Ligajų Krantas"

Degučių sen., Zarasų rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio

Krakių sen. Paskerdūmiuko km., Kėdainių rajonas
Sodyba "Smiltelė" su banketine sale
Sodyba "Smiltelė" su banketine sale

Dauparai, Klaipėdos rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Sodyba Genutės ranča ant ežero kranto!
Sodyba „Genutės ranča“ ant ežero kranto!

Meškasalio k., Alovės sen., Alytaus rajonas
 "Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone
"Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone

Bajotiškių k. , Zarasų rajonas
Šventėms, renginiams ir poilsiui Harmonijos oazė
Šventėms, renginiams ir poilsiui „Harmonijos oazė“

Šaltoniškės, Riešės sen., Vilniaus rajonas
Sodybos Mojantis Ąžuolas šventėms, ir ne tik!
Sodybos „Mojantis Ąžuolas“ šventėms, ir ne tik!

Gudeliai, Kazlų Rūdos sav., Kazlų rūda
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Majorų sodyba Klaipėdos rajone
Majorų sodyba Klaipėdos rajone

Jurgių k., Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Žinėnai"
Sodyba „Žinėnai"

Radviliškio rajonas
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei

Uosos k., Prienų rajonas
Sodyba ŽEMAITIJA Plungės rajone
Sodyba „ŽEMAITIJA“ Plungės rajone

Noriškių k., Plungės rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.

Žukonių km., Varėnos rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"

Padainupys, Kauno rajonas
Sodyba "Kankorėžis"
Sodyba "Kankorėžis"

Panara, Varėnos rajonas
Apartamentų nuoma - "Senoji Karklė"
Apartamentų nuoma - "Senoji Karklė"

Karklė, Klaipėdos rajonas
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone

Čiulėnų sen. Molėtų r., Molėtų rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
Sodyba – poilsiui ir šventėms
Sodyba – poilsiui ir šventėms

Kalvių kaimas, Kapčiamiesčio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Pas Vytą prie Galsto ežero
Sodyba “Pas Vytą“ prie Galsto ežero

Miškiniai, Lazdijų raj., Lazdijai
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
"Danutės" sodyba ant ežero kranto
"Danutės" sodyba ant ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Sodyba Ilgajis ant ežero kranto
Sodyba „Ilgajis“ ant ežero kranto

Šinkūnų k. , Ukmergės rajonas
Sodyba "Du Gandrai"
Sodyba "Du Gandrai"

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams

Bagdononių k., Trakų rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis

Sarių sen., Švenčionių raj. , Švenčionių rajonas
Villa RATA jauki sodyba Druskininkuose
Villa RATA jauki sodyba Druskininkuose

Druskininkų sav., Druskininkai
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
Restoranas "Lounge JR": NAUJAMETINIS VAKARĖLIS ir ŠVENTINĖ VAKARIENĖ -125 EUR
Restoranas "Lounge JR": NAUJAMETINIS VAKARĖLIS ir ŠVENTINĖ VAKARIENĖ -125 EUR

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Sodyba "Tarp Liepų"
Sodyba "Tarp Liepų"

Anykščių rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė

Doškonių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"

Padargupiai, Raseinių rajonas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Pirtis, salė iki 30 žmonių
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Pirtis, salė iki 30 žmonių

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
Šešiavietis namelis
Namelių bei pirtelės nuoma ant Trikojo ežero kranto

Taikūnų k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
"Villa Loebel" Juodkrantėje
"Villa Loebel" Juodkrantėje

Juodkrantė, Neringa
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
Sodybos su sale, pirties, kubilo namelių nuoma
Sodybos su sale, pirties, kubilo namelių nuoma

Rūdiškių sen., Trakų rajonas, Trakų rajonas
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje

Kapčiamiestis, Lazdijų r. sav., Trakų rajonas
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone

Pečiuliai , Molėtų rajonas
Sodyba prie Babrų ežero Akmens dvaras
Sodyba prie Babrų ežero „Akmens dvaras“

Babrų kaimas, Šventežerio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba "Vila Viesai"
Sodyba "Vila Viesai"

Padumblės k., Trakų rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
"KELIAUTOJŲ NAMAI" Trakų rajone
"KELIAUTOJŲ NAMAI" Trakų rajone

Kirmėliškių k., Trakų rajonas
Sodyba Frankava Trakų rajone
Sodyba Frankava Trakų rajone

Nečiūnų k., Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Vila Santa Barbara
Vila “Santa Barbara

Graužės k., Molėtai
Apartamentų nuoma Juodrkantėje
Apartamentų nuoma Juodrkantėje

Vilų (buvusi Kalno) g., Juodkrantė
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Pipirų Vila" prie ežero
Sodyba "Pipirų Vila" prie ežero

Sudeikiai, Utenos rajonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje

Targales pag., Ventspilio rajonas
Sodyba ant Lukšto ežero kranto
Sodyba ant Lukšto ežero kranto

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Adomo sodyba Vilniaus rajone
Adomo sodyba Vilniaus rajone

Sidabriu km., Vilniaus rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
Sodyba "MS resort" šventėms 3 km iki Vilniaus
Sodyba "MS resort" šventėms 3 km iki Vilniaus

Daržininkai, Nemėžis, Vilniaus rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
Sodyba Vila RA MOLĖTŲ rajone
Sodyba Vila RA MOLĖTŲ rajone

Inturkės sen., Molėtų rajonas
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone

Girininkų k., Vėžaičių sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"

Alaviniškių k., Viduklės sen., Raseinių rajonas
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Sodyba Bebrusų sodyba
Sodyba „Bebrusų sodyba“

Kaulakių km., Molėtų rajonas
Sutikite Naujus 2024 metus Drevernos Uoste!
Sutikite Naujus 2024 metus Drevernos Uoste!

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
Sodyba Kelmės rajone
Sodyba Kelmės rajone

Pabariukų km., Kelmės rajonas
Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba "Liūtynė" Kaišiadorių raj.
Sodyba "Liūtynė" Kaišiadorių raj.

Pašulių k., Kaišiadorių raj. , Kaišiadorių rajonas
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose

Plateliai, Plungės rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto
“Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto

Žvirbliškių km. Giedraičių sen., Molėtų rajonas
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
1