0
0
Šventės.LT » Poilsio namai

Poilsio namai – 88 pasiūlymai

Poilsio namai yra skirti tiems, kurie ieško ramybės ir poilsio, ir ypač patrauklūs tiek vietiniams, tiek užsienio svečiams. Jų platus pasirinkimas leidžia atrasti būtent tą vietą, kuri atitiks lūkesčius ir suteiks ypatingą poilsį. Poilsio namai prie jūros – tai saulėta ir patogi vieta, kuri nuspalvins visą jūsų atostogų laiką.

Poilsiui skirti namai siūlo itin patogią ir malonią viešnagę – svetingą, bet tuo pačiu namų aplinką primenančią aplinką. Tai daugiau nei tiesiog nakvynė, tai patogios erdvės, kuriose galima atsipalaiduoti, mėgautis gražiu interjeru ir jaustis tarsi namuose.

Poilsio namai prie jūros dažnai pasižymi ypatingu interjeru, kuris atkartoja jūros teikiamą ramybę ir vietinės gamtos grožį. Renkantis vietą atostogoms, turite galimybę mėgautis tiesioginiu priėjimu prie paplūdimio ar pasirinkti vietą su vaizdu į gamtą ir privačiu baseinu. Kiekvieni poilsio namai siūlo išskirtines erdves, pritaikytas maksimaliam poilsiui ir patogumui viešnagės metu. 

Priklausomai nuo savo poreikių, galite rinktis svečių namus su papildomomis erdvėmis, specialiais patogumais, terasa, balkonu, baseinu ar priėjimu prie jūros. Rinkitės tokią vietą, kurioje jausitės kaip namuose, bet tuo pačiu mėgausitės nekasdiene prabanga, stilingu interjeru ir ramybe.

Lietuvos kurortuose ir didžiuosiuose miestuose galite rasti platų svečių namų pasirinkimą, todėl galite būti tikri, kad jūsų suplanuotos atostogos pasirinktame mieste bus nuostabios ir turėsite galimybę apsistoti poilsio namuose.

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto

Straipsniai: Vestuvių metinės

Provanso stiliaus sodyba  Brastadvaris
Provanso stiliaus sodyba Brastadvaris

Lankupiai km. , Klaipėdos rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Sodyba Šinkūnų malūnas
Sodyba “Šinkūnų malūnas“

Šinkūnų km., Ukmergės rajonas
Apartamentų nuoma Juodrkantėje
Apartamentų nuoma Juodrkantėje

Vilų (buvusi Kalno) g., Juodkrantė
"Villa Loebel" Juodkrantėje
"Villa Loebel" Juodkrantėje

Juodkrantė, Neringa
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė

Doškonių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
1