2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Šventės.LT » Apartamentai, butai

Apartamentai, butai – 386 pasiūlymai

Atėjo metas planuoti ilgai lauktas atostogas, ir vienas iš svarbiausių klausimų, kurį reikia išspręsti - tai apgyvendinimas. Ar jaučiatės pavargę nuo tipiškų viešbučių kambarių? Pasirinkus būsto ar apartamentų nuomą atostogoms, galite suteikti sau unikalią galimybę išbandyti kažką naujo ir leisti laiką jaukioje aplinkoje, kaip savo namuose.

Būsto nuoma atostogoms tampa vis labiau populiarus pasirinkimas. Tai yra jaukus pasirinkimas, nes dauguma nuomos būstų yra įrengti taip, kad jūs galėtumėte jaustis kaip namuose. Jūs turėsite daugiau erdvės ir komfortiškų aspektų, nei standartiniame viešbutyje.

Vienu iš didžiausių privalumų, renkantis būsto nuomą, yra galimybė savarankiškai gaminti maistą. Dažniausiai butuose ar apartmentuose būna įrengta virtuvėlė, kuri leidžia taupyti lėšas, ypač ilgesniam viešnagių laikui, ir leidžia paragauti vietinių patiekalų, perkant šviežius produktus vietinėse turgavietėse.

Apartamentų nuoma yra ypač tinkamas pasirinkimas didesnėms draugų grupėms ar šeimos susibūrimams, kada yra siekiama leisti laiką kartu. Galite išsinuomoti didelį butą ar namą, kuris patenkins visų poreikius ir leis leisti laiką drauge.

Ieškant tinkamo būsto nuomai, svarbu yra nusistatyti savo biudžetą, tokiu būdu bus lengviau surasti tinkamą variantą. Taip pat, atkreipkite dėmesį į atsiliepimus. Peržiūrėkite nuotraukas, kad galėtumėte tiksliai įvertinti būsto sąlygas ir patogumus. Tokiu būdu galėsite būti užtikrinti, kad išsirinkote geriausią variantą.

Mūsų svetainės skyrelyje rasite atrinktus geriausius variantus, kurie leis jūsų viešnagės ar šventės metu jaustis komfortiškai. Siūlome butų bei apartamentų nuomos opcijas tiek didmiesčiuose, tiek Lietuvos kurortuose ir pajūryje.

Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Krikštėnų dvaras šventėms
Krikštėnų dvaras šventėms

Krikštėnai, Ukmergės r., Ukmergė
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Asvejos sodyba Vilniaus rajone
Asvejos sodyba Vilniaus rajone

Sužionių sen., Vilnius
 "Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone
"Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone

Bajotiškių k. , Zarasų rajonas
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje

placio g Karklė, Šventoji
Unikalūs kruizai  Nemuno upe!!!
Unikalūs kruizai Nemuno upe!!!

Nemunas (Lazdijų rajonas – Druskininkai – Kaunas – Rusnė), Kauno rajonas
Vila 9Vėjai poilsiui bei šventėms
Vila „9Vėjai“ poilsiui bei šventėms

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
1