2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Šventės.LT » Gimtadieniai

Gimtadieniai – kur švęsti gimtadienį

Gimtadieniai yra ypatinga šventė – tai metas, kai galime pasveikinti artimus žmones ir pasimėgauti šventine atmosfera. Ši šventė asocijuojasi su naujo etapo pradžia ir savęs refleksija. Puiki proga sukurti nuostabius, kupinus džiaugsmo prisiminimus su artimiausiais žmonėmis ir planuoti savo tolimesnius metus.

Gimtadienio šventės organizavimas

Gimtadienio šventės organizavimas gali būti įdomus ir kurybiškas procesas. Štai keletas žingsnių, kaip sėkmingai surengti gimtadienį:

 • Pasirinkite vietą: pradėkite nuo apsisprendimo, kur norite švęsti gimtadienį. Tai gali būti jūsų namai, restoranas, jauki vieta gamtoje arba netgi egzotiška kelionė su šeima ar draugais. Vaikų gimtadieniai dažniausiai švenčiami žaidimų kambariuose, parkuose arba pramogų centruose.
 • Nustatykite šventės datą ir laiką: pasirinkite tinkamą datą ir laiką, kad visi norintys galėtų dalyvauti jūsų šventėje. Tai gali būti tikroji jūsų gimtadienio diena arba kelios dienos po jos.
 • Pasirūpinkite maistu ir gėrimais: priklausomai nuo šventės pobūdžio, pasirinkite meniu. Galbūt organizuosite pikniką ir rinksitės tik užkandžius, o galbūt svečius vaišinsite vakariene restorane ar savo namuose.
 • Pramogos ir žaidimai: į šventę įtraukite pramogas ir žaidimus, kurie būtų įdomūs svečiams ir tinkantys jūsų šventės temai.
 • Dekoracijos: tai sukuria ypatingą atmosferą. Gėlės, žvakės ir kitokie teminiai elementai gali pridėti žavesio jūsų šventei ir nustebinti svečius.

Kur švęsti gimtadienį ?

Pasirinkimas kur švęsti gimtadienį priklauso nuo įvairių aplinkybių. Suprantama, pati svarbiausia iš jų, kokie yra jubilijato pomėgiai. Taip pat visada reikia atsižvelgti į metų laiką, kada švenčiamas gimtadienis, pageidaujamą biudžetą, dalyvių skaičių ir kitus aspektus. Pateikiame keletą pasiūlymų kur ir kaip galite švęsti gimtadienį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose, miesteliuose, rajonuose, kurortuose bei gamtoje.

Gimtadienis gamtoje

Gimusiems vasarą gimtadienis gamtoje, ko gero, vienas smagiausių pasirinkimų. Vasarą švęsti gimtadienį gamtoje galima įvairiausiais būdais:

 • organizuoti žygius;
 • plaukti baidarėmis su draugais ir artimaisiais;
 • rengti festivalio tipo šventes;
 • nuomotis sodybas ar stovyklavietes ant ežero kranto;
 • rengti estafetes, orientacines rungtis ir kt.

Gimtadieniui gamtoje galima pasirinkti pačias įvairiausias vietas. Tai gali būti privati sodybos, sodo ar miško teritorija. Norintiems sutaupyti puikiai tinka ir viešos, nemokamos dienos stovyklavietės prie ežerų, upių, miškuose ar parkuose. Pasirinkus vietą, riboja tik fantazija. Piknikas, pokalbiai prie laužo, nakvynė palapinėse ir šokiai iki ryto (jei pasirinkote privačią teritoriją). Esant lietaus tikimybei galima išsinuomoti ar įsigyti palapines, kuriose šventę pratęstumėte užklupus lietui. Lietuvoje yra daugybė nuostabių vietų, kuriose galima švęsti gimtadienius gamtoje, dalis jų netoli nuo didžiųjų miestų, tad puikiai tinkamos vienos dienos šventei. Galima pasirinkti vietą (privačią arba ne), kurioje galima statyti palapines ir šventę tęsti visą savaitgalį, įtraukiant įvairių smagių pramogų, rungčių ir žaidimų.

Jei gimtadienį švenčiate rudenį, žiemą ar pavasarį, pasirinkimo gimtadieniui gamtoje galimybių šiek tiek sumažėja, tačiau norint ir nutaikius ne lietingą orą galima suorganizuoti puikią šventę gamtoje ir ne vasarą. 

Edukacinė gimtadienio šventė

Pastarąjį dešimtmetį populiarėja ir anksčiau buvę neįprasti gimtadienio šventimo būdai, vienas jų išmokti ką nors naujo, sudalyvauti edukacijose, švęsti kūrybiškai. Organizuoti kūrybišką šventę sau ir kitiems galima įvairiai nuo dainos įrašymo garso studijoje iki edukacijų siūlomų skirtinguose muziejuose. Taip pat šiuo metu siūloma gausybė įvairių kulinarinių pamokų ir degustacijų, kuriose gali sudalyvauti šventės dalyviai ir maistu mėgautis ne tik jį valgydami, bet ir gamindami bei degustuodami. Tarp tokių itin populiarios sushi gaminimo, tortų ir saldumynų kepimo bei dekoravimo, regiono kulinarinio paveldo patiekalų gaminimo pamokos ir degustacijos.

Gimtadieniams tinkamos edukacijos:

 • kulinarinės edukacijos;
 • edukacijos muziejuose ir botanikos parkuose;
 • edukacinės programos ir degustacijos gėrimų ir maisto produktų gamyklose;
 • molio ir keramikos lipdymo pamokos;
 • fotografijos pamokos ir fotosesijos atlikimas studijoje;
 • kitos edukacijos tinkančios Jūsų pasirinktai gimtadienio temai.

Gimtadienio ekskursija

Norite gimtadienį švęsti ne tik aktyviai, bet ir kažką sužinoti ? Tuomet puikiausias pasirinkimas ekskursija, kurios metu pramankštinsite kojas ir klausydami profesionalaus gido sužinosite tai, ko nežinojote apie vietas, kuriose gal jau esate buvę. Ekskursijos gali būti įvairios ir nebūtinai nutolę nuo Jūsų ir kitų gimtadienio šventės dalyvių gyvenamosios vietos. Paklauskite savęs, ar tikrai viską žinote apie savo gimtąjį miestą, jo gatveles ir kitas vietines įžymybes. Vietinis gidas, puikus oras ir kompanija bus tai, kas leis gimtadienį atsiminti ilgam. Rengiantiems didesnes šventes ir šventei skiriant didesnį biudžetą, galima įsigyti vienos dienos ekskursijas į įvairias Lietuvos ar artimojo užsienio vietas, taip apjungiant kelionės pažinimo ir šventimo džiaugsmą. Keletas idėjų ekskursijoms gimtadienio proga:

 • ekskursija su gidu po Jūsų gyvenamą miestą (Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Alytų, Šiaulius, Marijampolę ar kt.);
 • vienos dienos ekskursija autobusu Lietuvoje aplankant įžymias vietas, sudalyvaujant lankomo krašto edukacijoje, aplankant populiariausias vietas;
 • vienos dienos ekskursija autobusu į artimąjį užsienį (Latviją, Lenkiją);
 • ekskursija pasirinkta tema, suderinus su gidu.

Gimtadienis ant vandens

Jei gyvenate vietovėje šalia kurios yra didesnė upė, ežeras, marios ar kitoks vandens telkinys tinkamas plaukiojimui laivu ar valtimi, tai gali būti vienas smagiausių būdų švęsti gimtadienį. Pasiplaukiojimas su visa kompanija nedidele jachta, laivu ar net keliomis valtimis, kai iš dangaus Jus glosto Saulės spinduliai puikus potyris ir vaikams ir suaugusiems. Plaukimas vandeniu, kaip niekas kitas atpalaiduoja, priverčia pamiršti kasdienybę ir rūpesčius.

Nepamirškite pasirūpinti maistu ir gėrimais iš anksto, nes juk gimtadienis vandenyje, o ne ant kranto, tad parduotuvės nerasite ! Didesniuose, pasiplaukiojimams skirtuose laivuose, jachtose būna maisto ruošimui, valgymui ir gėrimams skirta įranga, tokia kaip stalai, indai, puodai, stiklinės ir kt. Neretai maistą galima užsisakyti pas laivo kapitoną, tokiais atvejais dažnai ruošiama žuvienė pagal tradicinius tos vietos receptus. Plaukiant mažesniu laiveliu ar keliomis valtimis viskuo tenka pasirūpinti patiems, tad nepamirškite vienkartinių nedūžtančių indų, termosų ar nešiojamų šaldytuvų

Vienos populiariausių Lietuvoje vietų gimtadieniams laive yra Kauno marios ir Šilutės regionas gausus upių ir upelių, kuriame pramoginė laivyba itin išvystyta. Kauno mariose galima rinktis iš keliolikos pramoginių laivų, kurie tinkami gimtadienio šventimui. Patyrę kapitonai Jūsų kompanijai suroganizuos ekskursiją po įdomiausius Kauno marių kampelius. Tuo tarpu Šilutės apylinkėse (Rusnėje, Mingėje, Kintuose ir kitur) gimtadieniui ant vandens pramoginių laivų pasirinkimas itin gausus, galite rinktis žvejybinius laivus, paverstus pramogų salėmis ant vandens ar greitaeigius modernius katerius. Taip pat Lietuvos žemupyje galimi ir įvairūs ekskursijų variantai, kurie gali trukti kelias valandas ar net kelias dienas (su nakvyne palapinėse krante), taip pat itin populiari vienos dienos ekskursija iš Minijos (Mingės) kaimo į Nidą. Kitos populiarios vietos, kuriose galima švęsti gimtadienį ant vandens yra Birštonas, Druskininkai.

Nuotykių kupinas gimtadienis

Jubiliatui, kuris yra nuotykių mėgėjas, puikus pasirinkimas draugus pakviesti į nuotykių parką ir praleisti gimtadienį karstantis medžiais ar leidžiantis nuo jų. Nuotykių, ‚zipline“ parkai įsikūrę įvairiose Lietuvos savivaldybėse, todėl nesvarbu kur Jūs gyvenate, vieną iš parkų pasiekti netruksite.

Dažniausiai nuotykių, pramogų ar labirintų parkuose būna įrengtos specialios vietos (pavėsinės, stalai su suolais ar kt.), kuriose po aktyvių pramogų galima smagiai su kompanija švęsti gimtadienį. Kai kuriuose parkuose galima užsisakyti ir vaišes, tačiau didžiojoje dalyje pramogų parkų užkandžiais ir gėrimais tenka pasirūpinti patiems. Taigi, jei Jūs ir Jūsų kompanija mėgstate judesį, nuotykius ir žaidimus, aktyvus gimtadienis medžių viršūnėse – puikus pasirinkimas.

Teminiai gimtadienio vakarėliai

Jei norite išskirtinės šventės, organizuokite teminį vakarėlį, kuris nepaliks svečių abejingais. Tokio vakaro idėjos gali būti be galo kūrybiškos ir originalios.

Štai keletas pavyzdžių:

 • Superherojai: nepriklausomai ar tai vaiko gimtadienis, ar suaugusiojo, galite rinktis šią temą, kuri leis pasijusti tarsi pasakos herojais. Pasirūpinkite atitinkamais kostiumais, dekoracijomis ir žaidimais.
 • Pasaulio kelionė: organizuokite "kelionę" po skirtingas šalis su atitinkamais maisto patiekalais ir muzika. Tegu kiekvienas gimtadienio svečias atstovauja skirtingą šalį, kurią turi iliustruoti savo apranga.
 • Havajai: kvieskite svečius į šventę, kurios metu kartu keliautumėte į tropikus. Šokite hula šokius, papuoškite aplinką palmėmis ir gaminkite gėrimus iš tropinių vaisių.

Nepriklausomai nuo to, kaip švenčiate gimtadienį, svarbiausia yra dėmesys detalėms, gera kompanija ir gera nuotaika. Gimtadienio šventimas turi būti linksmas, jausmingas ir prasmingas tiek jubiliatui, tiek svečiams.

Gimtadieniai – kur švęsti, ką padovanoti – daugiau nei 700 pasiūlymų

Straipsniai: Žaidimų kambariai Gimtadienio sveikinimai

Stainiškių slėnis - prie Avilio ežero
Stainiškių slėnis - prie Avilio ežero

Stainiškių k. Imbrado sen., Zarasų rajonas
Sodyba "Prie Labanoro"
Sodyba "Prie Labanoro"

Joniškio seniūnija, Molėtų rajonas
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams

Tytuvėnai, Kelmės rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Asvejos sodyba Vilniaus rajone
Asvejos sodyba Vilniaus rajone

Sužionių sen., Vilnius
"Mizarų sodyba" Druskininkuose
"Mizarų sodyba" Druskininkuose

Mizarų km., Druskininkai
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
Sodyba Villa Redvita Utenos rajone
Sodyba Villa Redvita Utenos rajone

Utenos rajonas, Utenos rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms

Kražių sen., Kelmės rajonas
Vila RA
Vila RA

Molėtų rajonas
Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto
“Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto

Žvirbliškių km. Giedraičių sen., Molėtų rajonas
Mindūnų kempingas - Molėtuose
Mindūnų kempingas - Molėtuose

Kamūžės k. , Molėtų rajonas
Sodyba Tarp liepų Anykščių rajone
Sodyba “Tarp liepų“ Anykščių rajone

Debeikių seniūnija, Anykščių rajonas
Šeimos restoranas Kauno rajone NUEVE VIENTOS
Šeimos restoranas Kauno rajone „NUEVE VIENTOS“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Sodyba "Kankorėžis"
Sodyba "Kankorėžis"

Panara, Varėnos rajonas
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone

Malūnėlio k., Molėtų rajonas
Pirtis Noriu į kaimą Kauno rajone
Pirtis „Noriu į kaimą“ Kauno rajone

Vosiškiai, Babtų sen., Kauno rajonas
Vila Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.
Vila Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.PASIŪLYMAS!

Babilninkų kaimas, Suginčių seniūnija, Molėtų rajonas, Molėtų rajonas
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio

Krakių sen. Paskerdūmiuko km., Kėdainių rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose

Seirijai, Alytaus rajonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis

Sarių sen., Švenčionių raj. , Švenčionių rajonas
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone

Akmenių k., Lazdijų r. , Lazdijų rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Taujėnų dvaras
Taujėnų dvaras

Taujėnai, Ukmergės raj., Ukmergės rajonas
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone

Pečiuliai , Molėtų rajonas
Poilsio namai - Olando kepurė
Poilsio namai - „Olando kepurė“

Karklė, Klaipėdos rajonas
Adomo sodyba Vilniaus rajone
Adomo sodyba Vilniaus rajone

Sidabriu km., Vilniaus rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Sodyba Bebrusų sodyba
Sodyba „Bebrusų sodyba“

Kaulakių km., Molėtų rajonas
Sodyba Šinkūnų malūnas
Sodyba “Šinkūnų malūnas“

Šinkūnų km., Ukmergė
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Prie Melnyčios"
Sodyba "Prie Melnyčios"

Dubingių sen., Molėtų rajonas
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
Vėliučionių sodyba Vilniaus rajone
„Vėliučionių sodyba“ Vilniaus rajone

Vėliučionys, Vilniaus rajonas
Vienkiemis draustinyje Likimo ratas
Vienkiemis draustinyje „Likimo ratas“

Salučių k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Sodyba "Triovilla" - vos 15 km nuo Vilniaus!
Sodyba "Triovilla" - vos 15 km nuo Vilniaus!

Vydautiškių k, Sudervės sen., Vilniaus rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Sodyba "Du Gandrai"
Sodyba "Du Gandrai"

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba prie Babrų ežero Akmens dvaras
Sodyba prie Babrų ežero „Akmens dvaras“

Babrų kaimas, Šventežerio seniūnija, Lazdijų rajonas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ vieta vestuvėms šventėms renginiams iki 80 vietų
Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ vieta vestuvėms šventėms renginiams iki 80 vietų

prie Virintų ežero netoli Observatorijos bei Etnokosmologijos muziejaus, Molėtų rajonas
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Vila 9Vėjai- banketai, restoranas, apgyvendinimas, privatus poilsis
Vila „9Vėjai“- banketai, restoranas, apgyvendinimas, privatus poilsis

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas, Kauno rajonas
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
MAJORO SODYBA - pokylių salės, pirties nuoma
MAJORO SODYBA - pokylių salės, pirties nuoma

Jurgių k., Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi

Panevėžio rajonas, Panevėžio rajonas
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose

Plateliai, Plungės rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
Sodyba Pas Vytą prie Galsto ežero
Sodyba “Pas Vytą“ prie Galsto ežero

Miškiniai, Lazdijų raj., Lazdijų rajonas
Sodyba Svajonių Dvaras
Sodyba „Svajonių Dvaras“

Pakeršių k. Kurklių sen. , Anykščių rajonas
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
Sodyba Pas Žuvelį Anykščių rajone
Sodyba „Pas Žuvelį“ Anykščių rajone

Katlėriai, Anykščių rajonas
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"

Alaviniškių k., Viduklės sen., Raseinių rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
Sodyba Jonavos r. Narūnas. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi
Sodyba Jonavos r. „Narūnas“. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi

Barborlaukio k., Šveicarijos sen., Jonavos rajonas
Sodyba Trikojis ant ežero kranto
Sodyba “Trikojis“ ant ežero kranto

Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone

Čiulėnų sen. Molėtų r., Molėtų rajonas
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"

Paežerės Rūdaičių km., Platelių sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
Sodybos Mojantis Ąžuolas šventėms, ir ne tik!
Sodybos „Mojantis Ąžuolas“ šventėms, ir ne tik!

Gudeliai, Kazlų Rūdos sav., Kazlų rūda
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
Šventėms, renginiams ir poilsiui Harmonijos oazė
Šventėms, renginiams ir poilsiui „Harmonijos oazė“

Šaltoniškės, Riešės sen., Vilniaus rajonas
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje

Kapčiamiestis, Lazdijų r. sav., Trakų rajonas
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje

Kaltanėnai, Švenčionių rajonas
Kempingas "Prie Vencavų malūno"
Kempingas "Prie Vencavų malūno"

Vencavų km., Zarasų rajonas
Sodyba 4 gilės
Sodyba „4 gilės“

Vaisodžiai, Alytaus rajonas
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Laukysta". Nameliai
Sodyba "Laukysta". Nameliai

Kaišiadorių rajonas
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone

Girininkų k., Vėžaičių sen., Klaipėdos rajonas
Nuomojamos 3 sodybos ant ežero kranto
Nuomojamos 3 sodybos ant ežero kranto

Karliškių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Sodyba "Vila Viesai"
Sodyba "Vila Viesai"

Padumblės k., Trakų rajonas
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis

Vydautiškių kaimas, Sudervės seniūnija, Vilnius
"VillaRedvita" ant ežero kranto
"VillaRedvita" ant ežero kranto

Utenos raj., Utenos rajonas
Sodyba Žinėnai"
Sodyba „Žinėnai"

Radviliškio rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje

Kaltanėnai, Švenčionių rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"

Padargupiai, Raseinių rajonas
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui

Krikštonių k., Lazdijų rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto

Jonušų kaimas, Klaipėdos rajonas
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei

Uosos k., Prienų rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Sodybos su sale nuoma Naujiems Metams
Sodybos su sale nuoma Naujiems Metams

Rūdiškių sen., Trakų rajonas, Trakų rajonas
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"

Skrudėnų k., Vilniaus rajonas
Sodyba Ilgajis ant ežero kranto
Sodyba „Ilgajis“ ant ežero kranto

Šinkūnų k. , Ukmergės rajonas
Šešiavietis namelis
Namelių bei pirtelės nuoma ant Trikojo ežero kranto

Taikūnų k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Restoranas "Lounge JR"
Restoranas "Lounge JR"

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Sodyba ant Lukšto ežero kranto
Sodyba ant Lukšto ežero kranto

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"

Padainupys, Kauno rajonas
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Sodyba Frankava Trakų rajone
Sodyba Frankava Trakų rajone

Nečiūnų k., Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba ŽEMAITIJA Plungės rajone
Sodyba „ŽEMAITIJA“ Plungės rajone

Noriškių k., Plungės rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Krikštėnų dvaras šventėms
Krikštėnų dvaras šventėms

Krikštėnai, Ukmergės r., Ukmergė
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"

Pašulių k., Kaišiadorių rajonas
Sodyba – poilsiui ir šventėms
Sodyba – poilsiui ir šventėms

Kalvių kaimas, Kapčiamiesčio seniūnija, Lazdijų rajonas
Petronių sodyba Utenos rajone
Petronių sodyba Utenos rajone

Rukliai, Daugailių sen., Utenos rajonas
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams

Bagdononių k., Trakų rajonas
Alovės Karčiama
Alovės Karčiama

Poteronys, Alytaus r, Alytaus rajonas
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Vila Santa Barbara
Vila “Santa Barbara

Graužės k., Molėtai
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba Kelmės rajone
Sodyba Kelmės rajone

Pabariukų km., Kelmės rajonas
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO

Lavyso k., Varėnos rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.

Liolių sen., Kelmės r. sav., Kelmės rajonas
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Vila 9Vėjai poilsiui bei šventėms
Vila „9Vėjai“ poilsiui bei šventėms

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone

Lazdiju rajonas, Naviku kaimas, Lazdijų rajonas
Sodyba Kauno rajone ILGAS KIEMAS
Sodyba Kauno rajone „ILGAS KIEMAS“

Ilgakiemis, Kauno rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero

Skiemonių sen., Anykščių rajonas
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje

Lynežeris, prie Marcinkonių, Varėnos rajonas
Žvejo namelis ant ežero kranto
Žvejo namelis ant ežero kranto

Kvyklių k., Utenos rajonas
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"

Paplatelės k., Plungės rajonas
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje

Targales pag., Ventspilio rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Sodyba "Prie miško"
Sodyba "Prie miško"

Vilemai (netoli Kačerginės), Kaunas
1