2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Naujųjų metų sutikimas Vilniuje
Šventės.LT » Naujieji metai

Naujieji metai – kur sutikti

2024-ųjų Naujųjų metų išvakarės švenčiamos sekmadienį (gruodžio 31-oji). Naujieji metai – pirmadienį (sausio 1 d.). Šių švenčių proga bus trys laisvos dienos iš eilės - ilgasis savaitgalis (šeštadienis, sekmadienis, pirmadienis).

Naujieji metai yra tas laikas, kai daugelis žmonių drauge sutinka naują etapą su didele viltimi ir energija. Ši šventė yra ypatinga, nes ji žymi praeities metų pabaigą ir naujų galimybių pradžią. Naujieji, 2024-ieji metai jau artėja, tad norint juos sutikti įsimintinai, jau reikėtų pradėti organizuoti renginius ar vakarėlius.

Naujametiniai renginiai

Naujųjų metų renginiai visuomet pilni džiaugsmo, muzikos ir linksmybių:

 • gyvos muzikos koncertai,
 • šokiai,
 • šviesos

Dažniausiai naktį apšviečia spalvingi fejerverkai, kuriuos žmonės stebi, švęsdami senųjų metų pabaigą ir naujųjų pradžią. Be to, šampano ceremonija yra svarbus šventės elementas. Laikrodžiams išmušus 12-ą valandą, šampano taurės pakyla virš galvų, visi sveikina vienas kitą ir linki didelės sėkmės ateinančiais metais. Lietuvos miestuose visuomet yra organizuojami įvairūs miesto renginiai, skirti paminėti Naujuosius metus. Aikštės ir gatvės apšviečiamos šviesomis, o ryškūs fejerverkai švyti virš miestų dangaus. Daugelis žmonių susirenka į Vilniaus ar Kauno senamiestį, kad sutiktų naujuosius metus itin šventiškai būryje žmonių.

Naujametiniai renginiai Lietuvoje

Kiekvienais metais Naujuosius metus gyventojai susirenka paminėti pagrindinėse Lietuvos miestų aikštėse. Tradicija tapo didžiulis vilniečių būrys sostinės Katedros aikštėje ir žibantis Vilniaus varpinės bokštas. Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai kasmet Naujuosius pasitinka keldami į viršų bengališkas ugneles ir stebėdami varpinės laikrodžio dūžius. Pastaruosius keturis metus, Vilniaus miesto savivaldybė dėl aplinkosaugos sumetimų džiugina žmones moderniomis instaliacijomis, kurios pakeičia triukšmingus ir aplinkai kenkiančius fejerverkus. Tradiciškai džiugios nuotaikos vilniečiai ir miesto svečiai stebi įspūdingą vaizdo projekcijų pasirodymą ant Vilniaus varpinės bokšto. Modernios instaliacijos stebina žmones įspūdingu šviesų šou, bokšto formos ir tekstūros transformacijomis ir kitais įdomiais reginiais.

Lietuvoje gausu naujametinių renginių, tenkinančių įvairių žmonių skonius. Naujus metus lietuviai pasitinka kasmet organizuojamuose naujametiniuose koncertuose didžiausiose miestų arenose, koncertų salėse. Jaunimas turi platų naujametinių vakarėlių pasirinkimą baruose ir naktiniuose klubuose. Meno mėgėjai Naujuosius metus gali pasitikti žiūrėdami specialius spektaklius, šokių pasirodymus, operas. Žmonėms, kurie Naujuosius renkasi sutikti subalansuotai ir jaukiai, siūlomi naujametiniai bėgimo maratonai ir pusmaratoniai, po kurių galima atsigaivinti pirtelėje, kubile, pasimėgauti vaišėmis nukrautu stalu, gėrimais kiekvienam pagal pasirinkimą ir Naujųjų Metų sutikimo sekundžių skaičiavimu.

Kur švęsti Naujuosius metus ?

Dažnai kirba klausimas - kur sutikti Naujuosius metus ? Idėjų gali būti begalė, svarbu pasirinkti sau tinkamą būdą ir vietą, kad jaustumėtės ypatingai ir smagiai:

 • Namuose. daug žmonių renkasi švęsti Naujuosius metus namuose su šeima ar artimaisiais. Tai puiki galimybė pasiruošti jaukiam vakarui - paruošti skanius patiekalus ir palepinti savo mylimuosius. Taip pat galite surengti mažus žaidimus, tokius kaip "Uno" arba "Monopolis", kad linksmybės būtų garantuotos.
 • Restorane. Jei norite išvengti maisto gaminimo bei namų tvarkymo rūpesčių, galite užsisakyti vakarienę restorane. Daugelis vietų organizuoja prabangius naujametinius vakarėlius su skaniausiais patiekalais, muzika ir šokiais.
 • Viešbutyje su SPA malonumais. Viešbučiai dažnai siūlo ypatingas vakarienes, koncertus bei programas Naujųjų metų naktį savo svečiams. Tokiu būdu ne tik romantiškai ir jaukiai pasitiksite Naujuosius metus, bet taip pat turėsite galimybę prabangiai praleisti laiką.
 • Gamtoje. Jei esate gamtos mylėtojas, galite švęsti Naujuosius metus gamtoje. Rinkitės sodybą, atitinkančią jūsų poreikius ir mėgaukitės gamtos suteikiama ramybe. Vykite į sodybą su draugais ar šeima, kur galėsite jaukiai ir privačiai sutikti Naujuosius metus ir pasigrožėti žvaigdždėtu dangumi.
 • Kelionėse. Galite pasirinkti švęsti Naujuosius metus kelionėje, pasinerdami į kitą kultūrą ir tradicijas. Daugelis viešbučių visame pasaulyje organizuoja naujametinius vakarėlius, o tai puiki proga išbandyti kažką naujo. Lietuviai, turintys tam galimybių, dažnai rekasi Naujuosius metus sutikti užsienio šalyse ir į Lietuvą sugrįžti jau sausio mėnesį. Žiemos šventėms lietuviai vyksta ieškoti pas mus taip trūkstančios saulės – į Kanarų ir Maldyvų salynus, Madeirą, Egiptą, Maroką, renkasi slidinėjimo keliones kalnuose arba į Laplandiją, kur garantuota įvairių žiemos pramogų pasiūla. Trečia keliautojų grupė renkasi trumpas pažintines keliones – nori išvysti, kaip Kalėdoms ir Naujiesiems metams pasipuošia miestai ir kaip žiemos šventės yra sutinkamos svečiose šalyse.

Naujųjų metų sutikimas pasaulyje

Naujieji metai visame pasaulyje pasitinkame tą pačią dieną, skiriasi tik laiko juostos. Tradicijos kaip švęsti Naujuosius metus irgi panašios, tačiau kiekviena šalis turi ir savo savitas Naujųjų metų sutikimo tradicijas. Trumpai kviečiame susipažinti su skirtingomis naujųjų metų šventimo tradicijomis įvairiose pasaulio šalyse.

Naujieji metai Australijoje:

 • Fejerverkai. Australija garsėja įspūdingais naujametiniais fejerverkais. Garsiausias fejerverkų šou vyksta Sidnėjaus uoste, o jo fonas - Sidnėjaus operos teatras ir Sidnėjaus uosto tiltas.
 • Šventės lauke. Daugelis australų Naujųjų metų išvakarės švenčiamos piknikuose ir paplūdimio vakarėliuose, nes Pietų pusrutulyje šiuo laikotarpiu būna vasara. Sidnėjuje esantis Bondi paplūdimys yra populiari paplūdimių lankytojų vieta.
 • „Skaičiavimo“ vakarėliai. Visuose šalies miestuose rengiami Naujųjų metų sutikimo vakarėliai, kuriuose skamba gyva muzika ir vyksta pramogos. Pavyzdžiui, Melburne ir Brisbane rengiamos nuotaikingos šventės.

Naujieji metai Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE):

 • Ekstravagantiški fejerverkai. JAE, ypač Dubajus, garsėja ekstravagantiškais fejerverkais. Aukščiausias pasaulyje pastatas Burdž Chalifa, taip pat Palm Džumeira ir kiti lankytini objektai yra pagrindinis šių pasirodymų taškas.
 • Prabangūs vakarėliai. Daugybė JAE gyventojų dalyvauja prabangiuose vakarėliuose ir pokyliuose viešbučiuose, kurortuose ir privačiose vietose. Šiuose renginiuose dažnai groja tarptautiniai didžėjai ir vyksta gyvos pramogos.
 • Restoranai. Naujųjų metų išvakarėse restoranuose visoje šalyje siūlomi puikūs valgiai ir specialūs naujametiniai meniu.

Naujieji metai Brazilijoje:

 • Paplūdimio šventės. Brazilijoje Naujųjų metų išvakarės paprastai švenčiamos paplūdimyje, dėvint baltus drabužius. Kopakabanos paplūdimys Rio de Žaneire garsėja masiniais paplūdimio vakarėliais.
 • Aukos Yemanjá. Rio de Žaneire ir kituose pakrantės miestuose žmonės pagal Candomblé ir Umbanda tradicijas jūros deivei Yemanjá aukoja gėles, žvakes ir mažas valtis su aukomis.
 • Fejerverkai ir muzika. Fejerverkai yra įprastas reiškinys, o gyva muzika ir šokiai - neatsiejama švenčių dalis. Sambos muzika ir šokiai dažnai yra šventės dalis.

Naujieji metai Danijoje:

 • Indų daužymas. Danijoje yra tradicija visus metus kaupti senus indus ir lėkštes, o Naujųjų metų išvakarėse mesti juos į draugų ir šeimos narių duris. Tai simbolizuoja draugystę ir "išsiskyrimą" su praeitimi.
 • Vidurnakčio puota. Naujųjų metų išvakarėse su šeima ir draugais šventiškai valgoma, dažnai gaminami tradiciniai daniški patiekalai, pavyzdžiui, marinuota silkė ir virta menkė.
 • Vidurnakčio skaičiavimas. Danai tradiciškai susirenka stebėti karalienės naujametinės kalbos, kuri transliuojama per televiziją prieš pat vidurnaktį. Skaičiavimą iki vidurnakčio žymi rotušės laikrodžio dūžiai.

Naujieji metai Rumunijoje:

 • Meškų šokis. Kai kuriose Rumunijos kaimo vietovėse yra paprotys, vadinamas "meškų šokiu". Vyrai apsirengia meškų kostiumais ir, skambant būgnams ir muzikai, šoka gatvėse. Tikima, kad tai atbaido piktąsias dvasias ir atneša sėkmę bei metų gausą.
 • Išlydyto alavo prognozė. Rumunijoje žmonės išlydo nedidelius pasagos formos alavo gabalėlius ir skystą metalą supila į šaltą vandenį. Tikima, kad iš gautos formos galima nuspėti ateinančių metų ateitį. Dažnai aiškinama pagal alavo formą, kuri susidaro alavui atvėsus.

Naujieji metai Graikijoje

 • Vasilopita pyragas. Graikijoje kepamas ypatingas Naujųjų metų dienos pyragas, vadinamas "Vasilopita". Pyrago viduje paslepiama moneta, ir tikima, kad tas, kuris ją randa savo gabalėlyje, ateinančiais metais sulauks sėkmės. Pyragas paprastai pjaustomas Naujųjų metų išvakarėse vidurnaktį.
 • Pirmoji pėda (Protosouyia). Kai kuriose Graikijos dalyse yra tradicija, kad pirmasis po vidurnakčio į namus įeinantis asmuo atneša palaiminimą ir sėkmę namiškiams ateinančiais metais.

Naujieji Metai yra ypatinga šventė, kurią žmonės švenčia visame pasaulyje su viltimi ir entuziazmu. Tai metas palikti praeitį už nugaros ir atverti naujas galimybes. 

"KELIAUTOJŲ NAMAI" Trakų rajone
"KELIAUTOJŲ NAMAI" Trakų rajone

Kirmėliškių k., Trakų rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Asvejos sodyba Vilniaus rajone
Asvejos sodyba Vilniaus rajone

Sužionių sen., Vilnius
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje

Targales pag., Ventspilio rajonas
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.

Liolių sen., Kelmės r. sav., Kelmės rajonas
Sodyba Pas Vytą prie Galsto ežero
Sodyba “Pas Vytą“ prie Galsto ežero

Miškiniai, Lazdijų raj., Lazdijai
Sodyba Svajonių Dvaras
Sodyba „Svajonių Dvaras“

Pakeršių k. Kurklių sen. , Anykščių rajonas
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei

Uosos k., Prienų rajonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
Sodyba "Smiltelė" su banketine sale
Sodyba "Smiltelė" su banketine sale

Dauparai, Klaipėdos rajonas
Pirtis Noriu į kaimą Kauno rajone
Pirtis „Noriu į kaimą“ Kauno rajone

Vosiškiai, Babtų sen., Kauno rajonas
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui

Pajevonio kaimas , Vilkaviškio rajonas
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.

Žukonių km., Varėnos rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
Apartamentų nuoma - "Senoji Karklė"
Apartamentų nuoma - "Senoji Karklė"

Karklė, Klaipėdos rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Sodyba "Pipirų Vila" prie ežero
Sodyba "Pipirų Vila" prie ežero

Sudeikiai, Utenos rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Villa RATA jauki sodyba Druskininkuose
Villa RATA jauki sodyba Druskininkuose

Druskininkų sav., Druskininkai
Majorų sodyba Klaipėdos rajone
Majorų sodyba Klaipėdos rajone

Jurgių k., Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje

placio g Karklė, Šventoji
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje

Lynežeris, prie Marcinkonių, Varėnos rajonas
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis

Sarių sen., Švenčionių raj. , Švenčionių rajonas
Sodyba "Triovilla" - vos 15 km nuo Vilniaus!
Sodyba "Triovilla" - vos 15 km nuo Vilniaus!

Vydautiškių k, Sudervės sen., Vilniaus rajonas
Sodyba "Laukysta". Nameliai
Sodyba "Laukysta". Nameliai

Kaišiadorių rajonas
Sodyba Bebrusų sodyba
Sodyba „Bebrusų sodyba“

Kaulakių km., Molėtų rajonas
Sodybos su sale, pirties, kubilo namelių nuoma
Sodybos su sale, pirties, kubilo namelių nuoma

Rūdiškių sen., Trakų rajonas, Trakų rajonas
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma

Alytaus r., Lazdijų rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Sutikite Naujus 2024 metus Drevernos Uoste!
Sutikite Naujus 2024 metus Drevernos Uoste!

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
Sodyba "Kankorėžis"
Sodyba "Kankorėžis"

Panara, Varėnos rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose
"Rąstinukas Jums" Sodyba Seirijuose

Seirijai, Alytaus rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms

Kražių sen., Kelmės rajonas
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone

Pečiuliai , Molėtų rajonas
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams

Bagdononių k., Trakų rajonas
Šventėms, renginiams ir poilsiui Harmonijos oazė
Šventėms, renginiams ir poilsiui „Harmonijos oazė“

Šaltoniškės, Riešės sen., Vilniaus rajonas
"Danutės" sodyba ant ežero kranto
"Danutės" sodyba ant ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
Restoranas "Lounge JR": NAUJAMETINIS VAKARĖLIS ir ŠVENTINĖ VAKARIENĖ -125 EUR
Restoranas "Lounge JR": NAUJAMETINIS VAKARĖLIS ir ŠVENTINĖ VAKARIENĖ -125 EUR

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė

Doškonių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje
Zubrickų sodyba Aukštadvaryje

Kapčiamiestis, Lazdijų r. sav., Trakų rajonas
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero

Mačionių kaimas, Anykščių rajonas
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Sodyba ŽEMAITIJA Plungės rajone
Sodyba „ŽEMAITIJA“ Plungės rajone

Noriškių k., Plungės rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"

Alaviniškių k., Viduklės sen., Raseinių rajonas
NAUJIEJI METAI | HARMONY PARK
NAUJIEJI METAI | HARMONY PARK

Vazgaikiemis, Prienų rajonas
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis

Vydautiškių kaimas, Sudervės seniūnija, Vilnius
Krikštėnų dvaras šventėms
Krikštėnų dvaras šventėms

Krikštėnai, Ukmergės r., Ukmergė
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui

Kampų kaimas , Molėtų rajonas
Sodyba Trikojis ant ežero kranto
Sodyba “Trikojis“ ant ežero kranto

Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"
Poilsio sodyba "Ramybės Šaltinis"

Paežerės Rūdaičių km., Platelių sen., Klaipėdos rajonas
Adomo sodyba Vilniaus rajone
Adomo sodyba Vilniaus rajone

Sidabriu km., Vilniaus rajonas
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Vėliučionių sodyba Vilniaus rajone
„Vėliučionių sodyba“ Vilniaus rajone

Vėliučionys, Vilniaus rajonas
Sodyba prie Babrų ežero Akmens dvaras
Sodyba prie Babrų ežero „Akmens dvaras“

Babrų kaimas, Šventežerio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
Sodyba Kelmės rajone
Sodyba Kelmės rajone

Pabariukų km., Kelmės rajonas
Sodyba "Prie Melnyčios"
Sodyba "Prie Melnyčios"

Dubingių sen., Molėtų rajonas
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"

Padargupiai, Raseinių rajonas
Rest Green nameliai dviem
„Rest Green“ nameliai dviem

Degesiai, Užpalių sen., Utenos rajonas
Vila 9Vėjai poilsiui bei šventėms
Vila „9Vėjai“ poilsiui bei šventėms

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Sodyba "Liūtynė" Kaišiadorių raj.
Sodyba "Liūtynė" Kaišiadorių raj.

Pašulių k., Kaišiadorių raj. , Kaišiadorių rajonas
Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto
“Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto

Žvirbliškių km. Giedraičių sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Vila Santa Barbara
Vila “Santa Barbara

Graužės k., Molėtai
Sodyba ant Lukšto ežero kranto
Sodyba ant Lukšto ežero kranto

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
Namelis - "Marių brizas" ramiam Jūsų poilsiui
Namelis - "Marių brizas" ramiam Jūsų poilsiui

Žiegždrių km., Samylų sen., Kauno rajonas
Sodyba Ilgajis ant ežero kranto
Sodyba „Ilgajis“ ant ežero kranto

Šinkūnų k. , Ukmergės rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Sodyba Frankava Trakų rajone
Sodyba Frankava Trakų rajone

Nečiūnų k., Aukštadvario sen., Trakų rajonas
ĮLANKOS SODYBA - Nameliai su pirtimis
„ĮLANKOS SODYBA“ - Nameliai su pirtimis

Luokesos sen., Molėtų r., Molėtų rajonas
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio

Krakių sen. Paskerdūmiuko km., Kėdainių rajonas
"Villa Loebel" Juodkrantėje
"Villa Loebel" Juodkrantėje

Juodkrantė, Neringa
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Sodyba "MS resort" šventėms 3 km iki Vilniaus
Sodyba "MS resort" šventėms 3 km iki Vilniaus

Daržininkai, Nemėžis, Vilniaus rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
Sodyba "Ligajų Krantas"
Sodyba "Ligajų Krantas"

Degučių sen., Zarasų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Sodyba Genutės ranča ant ežero kranto!
Sodyba „Genutės ranča“ ant ežero kranto!

Meškasalio k., Alovės sen., Alytaus rajonas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Pirtis, salė iki 30 žmonių
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Pirtis, salė iki 30 žmonių

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose

Plateliai, Plungės rajonas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto

Jonušų kaimas, Klaipėdos rajonas
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone

Girininkų k., Vėžaičių sen., Klaipėdos rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Sodyba "Tarp Liepų"
Sodyba "Tarp Liepų"

Anykščių rajonas
 "Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone
"Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone

Bajotiškių k. , Zarasų rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Sodyba Vila RA MOLĖTŲ rajone
Sodyba Vila RA MOLĖTŲ rajone

Inturkės sen., Molėtų rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Prie miško"
Sodyba "Prie miško"

Vilemai (netoli Kačerginės), Kaunas
Sodyba "Vila Viesai"
Sodyba "Vila Viesai"

Padumblės k., Trakų rajonas
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone

Čiulėnų sen. Molėtų r., Molėtų rajonas
Sodybos Mojantis Ąžuolas šventėms, ir ne tik!
Sodybos „Mojantis Ąžuolas“ šventėms, ir ne tik!

Gudeliai, Kazlų Rūdos sav., Kazlų rūda
Sodyba "Du Gandrai"
Sodyba "Du Gandrai"

Inkartų k., Utenos rajonas
Šešiavietis namelis
Namelių bei pirtelės nuoma ant Trikojo ežero kranto

Taikūnų k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Taujėnų dvaras
Taujėnų dvaras

Taujėnai, Ukmergės raj., Ukmergės rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"
Kaimo turizmo sodyba "Naktenė"

Padainupys, Kauno rajonas
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Sodyba – poilsiui ir šventėms
Sodyba – poilsiui ir šventėms

Kalvių kaimas, Kapčiamiesčio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba Žinėnai"
Sodyba „Žinėnai"

Radviliškio rajonas
1