0
0

Restoranų tinklas „SENOJI KIBININĖ“

Informacija atnaujinta: 2023-12-30

„Senojoje kibininėje“, kuri buvo įkurta 1969 m. vis dar branginamos karaimų tradicijos ir kepami kibinai. Čia galėsite pasmaguriauti įvairiausių skonių kibinais – kiaulienos, vištienos, avienos, varškės, grybų, špinatų.

Kibinas – populiariausias karaimų virtuvės, kuri nuo seno garsėja patiekalais iš tešlos bei mėsos patiekalas. 

„Senojoje kibininėje“, kuri buvo įkurta 1969 m.   vis dar branginamos karaimų tradicijos ir kepami kibinai. Čia galėsite pasmaguriauti įvairiausių skonių kibinais – kiaulienos, vištienos, avienos, varškės, grybų, špinatų. Kiekvienas gurmanas atras sau tinkamą skonį, o kavinės interjeras apstatytas antikvariniais baldais,  virduliais, svarstyklėmis, statinaitėmis, žibalinėmis lempomis dar labiau sustiprins senovės pojūtį.

Restoranuose gaminama ne tik daugiau nei 23 rūšių kibinų, bet ir skiriamas didžiulis dėmesys lietuviškai virtuvei. « Senosios Kibininės” tinklo restoranuose  meniu esantys lietuviški patiekalai ir originalūs gėrimai, patiks net išrankiausiam gurmanui. Paskanauti karaimų ar lietuvių virtuvės kviečiame  ne tik svečius iš visos Lietuvos, bet ir turistų grupes iš svetimų šalių.

Edukacinės programos „Senojoje kibininėje“:

  • Kibinų sukimo pamokėlė
  • Šimtalapio gamyba degustacija
  • Lietuvių, Totorių bei Karaimų patiekalų degustacijos
Restoranų tinklas „SENOJI KIBININĖ“

Kontaktai ir informacija

Telefonai +370 659 00507
Svetainėwww.kibinas.lt

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *