0
0

Želvė Village & SPA Jūsų šventėms bei poilsiui

Informacija atnaujinta: 2024-05-22

KOKYBIŠKAS LAIKAS MIŠKO PASAKOS OAZĖJE

Tai unikali poilsio oazė nykstančioje Želvių kaimo gyvenvietėje.
Miško kompleksą sudaro restoranas, poilsiui skirti kambariai bei erdvės, privatus SPA su švediška pirtimi, masažo paslaugomis ir atskira erdve grupiniams sporto užsiėmimas.

Kviečiame apsilankyti Želvė Village & SPA, atsipalaiduoti moderniai įrengtuose kambariuose, pasivaikščioti po mūsų sodą ir mėgautis ekologišku derliumi.

  • Mūsų kambariai – patogūs dviviečiai, kuriuose iš viso galime apgyvendinti 38 suaugusiuosius. Kambariuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai ir privatūs vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų. Svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu. Viešnagės vietoje teikiamos dviračių nuomos paslaugos. Jūsų saugumui, teritorija yra stebima kameromis bei aptverta tvora. 

Į visų kambarių pasiūlymus įtraukti a la carte tipo pusryčiai restorane bei apsilankymas SPA erdvėje.

  • Išsiilgusiems romantikos pasiūlysime privatų namelį su pirtimi ir jaukiu miegamuoju antrame aukšte bei terasa su nuostabiu vaizdu į tvenkinį. Papildomai bus galima užsisakyti masažo bei pirties procedūras su profesionaliu pirtininku.

Želvė Village & SPA restoranas – tai vieta, kurioje vertinama kokybė, istorija bei unikalios žmonių patirtys. Savo restorane nenaudojame ne natūralių ingredientų ar pirktinės duonos, padažų. Viską, ką tiekiame, nuo ryto iki vakaro kruopščiai ir su meile ruošiame savo restorano virtuvėje.

Želvė Village & SPA restorane, komplekso teritorijoje ar specialiai šventėms skirtoje erdvėje – šiltnamyje turime galimybę surengti Jūsų privačią šventę, konferenciją ar sveikatingumo stovyklą. 

Privačios, jaukios, mažos, didelės, intymios, triukšmingos, su šokiais, su tostais, su užkandžiais vidurnaktį, su kelių dalių vakarienėmis, su dekoracijomis, be laiko nuovokos, su tortu ir saldžiu stalu, su nuosava gyvo garso grupe ir šokiais lietuje. Visos Jūsų šventės ir gražiausios gyvenimo akimirkos Želvėje Village & SPA. Pasirūpinsime jaukumu, maistu, dėmesiu ir tik Jums svarbioms detalėms. Mūsų sodyboje veikia net 7 skirtingos galimos erdvės šventėms, renginiams, stovykloms, konferencijoms - restoranas, restorano lauko terasa, švenčių paviljonas-šiltnamis, sporto terasa, jogos ir sveikatingumo užsiėmimų salė, SPA komplekso lauko terasa, sporto-padelio teniso lauko terasa.

Visų Jūsų užklausų laukiame adresu info@zelvevillagespa.lt 

Mūsų komanda išpildys visus Jūsų lūkesčius bei padės visais organizaciniais klausimais.

Kontaktai ir informacija

Adresas Želvių gatvė 119, Kretingos rajonas 97261, Kretinga
Telefonai +370 460 20420; +370 611 26657

Surasti maršrutą į – Želvių gatvė 119, Kretingos rajonas 97261, Kretinga

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *