2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0

Šventiniai Kalėdiniai renginiai Kaune

Šventiniai Kalėdiniai renginiai Kaune

Informacija atnaujinta: 2023-11-30

Eglutės įžiebimo šventė

  • Vieta: Rotušės aikštė, Kaunas
  • Laikas: lapkričio 25 d. 19:30

Kaunas švenčių laukimo sezoną pradės kiek anksčiau nei kiti Lietuvos miestai ir šventine nuotaika dalinsis kalendorinei žiemai dar neprasidėjus. Jau lapkričio 25 d., šeštadienį miestas įžiebs savo žaliaskarę ir kauniečius bei miesto svečius pakvies į Rotušės aikštėje vykstantį įspūdingą koncertą. Džaugsmingą nuotaiką sukurs ne tik unikalūs šventiniai papuošimai, bet ir garsūs atlikėjai bei jų pasirodymai. Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijos praleisti neleis LNK televizija, kuri šią šventę tiesiogiai transliuos visiems Lietuvos gyventojams.

Kalėdų miestelis

  • Vieta: Rotušės aikštė, Kaunas
  • Laikas: 2023 m. lapkričio 27 d. – 2024 m. sausio 6 d.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Rotušės aikštėje aplink žaliaskarę įsikurs ir iki pat Naujųjų gyvuos kauniečius džiuginantis Kalėdinis miestelis. Jame mažuosius pasitiks Senelis Kalėda, įvairių desertų bei dekoracijų dirbtuvės. Taip pat Kaune šventinę nuotaiką skatins kalėdinis paštas, nemokami šventiniai atvirukai, įvairūs renginiai ir organizuojami edukaciniai užsiėmimai. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio Kauno miesto gyventojų ir svečių lauks kalėdinė mugė ir užsiėmimai vaikams. 
Mažieji Kalėdinių užsiėmimų metu galės pasigaminti angelų, parašyti bei išsiųsti laišką Kalėdų Seneliui, taip pat galės išsikepti įvairių skanumynų: kūčiukų, vaflių ar sausainių. Kauno mieste taip pat kursuos ir šventinis transportas - kalėdiniai autobusai, kurie yra skatinami rinktis kelionėms vietoje asmeninių transporto priemonių.

Naujametinis vakarėlis-diskoteka po atviru dangumi

  • Vieta: Rotušės aikštė, Kaunas
  • Laikas: 2023 m. gruodžio 31 d. 23:30- sausio 1 d. 00:30

Senus metus kartu sėkmingai palydėti, o naujus linksmai pasitikti kviečia Kauno miestas-organizuojamas naujametinis vakarėlis po atviru dangumi.  Džiugiai naujus metus pasveikinti leis vakarėlio metu grojama muzika ir kitos renginio detalės. Nors Rotušės aikštėje fejerverkų šiemet nebus, organizatoriai žada ne ką mažiau įspūdingą pirotechniką, kuri, priešingai nei fejerverkai, triukšmo nekels. 

Kontaktai ir informacija

Adresas Kaunas, Kaunas

Surasti maršrutą į – Kaunas, Kaunas