2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0

Sodyba "Viliošiai". Namelių nuoma, kubilas, pokylių salės.

Informacija atnaujinta: 2023-11-29

Kavinė- sodyba "Viliošiai‘‘ įsikūrusi Akmenės rajone, Viliošių kaime. Kaimiško stiliaus pastatas, apsuptas įstabaus grožio gamtos. Jaukios medinės pavėsinės, kriokliai, tvenkinys su beždžionių tiltu, bei apžvalgos bokštas sudomins vyresniuosius, o vaikų žaidimų aikštelės, su tarzano lynu lauke, bei įspūdingo dydžio batutas, tikrai patrauks mažųjų mūsų lankytojų dėmesį. 
 
Platus ir nuolat atsinaujinantis Dienos pietų ir Pagrindinis meniu, Jums pasiūlys visko nuo užkandžių iki desertų, bei rasite ką užsisakyti, net jei esate vegetaras ar veganas. 
"Viliošiai‘‘ – ideali vieta ne tik trumpam apsilankymui, bet ir švęsti įsimintiniausias Jūsų gyvenimo šventes. Įvairaus dydžio ir stiliaus salės, bei jaukūs nakvynės kambariai ir nameliai, o ką jau kalbėti apie atgaivą, lauke įrengtame kubile – burbulinėje vonioje, kuria vienu metu gali mėgautis net 12 žmonių.
 
Organizuojant šventes:
 
Sutikite įsimintiniausias savo gyvenimo šventes kavinėje – sodyboje "Viliošiai‘‘!
1. Moderni ,,Pokylių‘‘ salė, su atskiru įvažiavimu, įėjimu ir vidiniu kiemu, bei balkonu – talpinanti iki 150 žmonių (sėdimų vietų – 120 žmonių, ruošiant furšetus – 150 žmonių);
2. Senovinių rąstų namelį primenanti „Troba“ –, talpinanti iki 30 žmonių;
3. I aukšto pagrindinė salė – iki 60 žmonių;
4. II aukšto pagrindinė salė su lauko terasa – talpinanti iki 55 žmonių;
5. Lauko pavėsinės talpinančios iki 150 žmonių.
 
Kiekviena šventė ruošiama invidualiai, pagal klientų poreikį - Jūsų pasirinkimui apvalūs arba įprasti stalai, kėdžių užvalkalai ir jų puošybai skirti kaspinai, įvairių spalvų stalo dekoracijos.
Savo svečius siūlome apgyvendinti jaukiuose kambariuose ir nameliuose, kuriuose vienu metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių. 
Jei nusprendėte šventę švęsti savo pasirinktoje vietoje, su malonumu pasiūlysime Jums maisto pristatymo paslaugą, arba šventės inventoriaus (šventinės palapinės, elektros generatoriaus, stalų, kėdžių, indų, stalo įrankių, alaus šaldymo-pilstymo įrangos, maisto laikymo marmitų) nuomą.
Leiskite būti patikimais Jūsų organizuojamos šventės partneriais!

Kontaktai ir informacija

Adresas Viliošių k., Akmenės rajonas
Telefonai +370 683 17339

Surasti maršrutą į – Viliošių k., Akmenės rajonas

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *