0
0

Restoranas „gras" ir viešbutis „Žilvinas Hotel Palanga“

Restoranas gras" ir viešbutis Žilvinas Hotel Palanga

Informacija atnaujinta: 2024-01-15

Išskirtinio grožio asmeninė šventė ar ypatinga konferencija vos 200 m iki ošiančios jūros..
Žilvinas Hotel Palanga kviečia visus į pajūrį, pačią geidžiamiausią vietą kurti nepamirštamus prisiminimus ir mėgautis gražiomis akimirkomis!

Žilvinas Hotel Palanga – tai autentiškas ir išskirtinis viešbutis, įsikūręs itin patogioje ir ramioje kurorto vietoje, esantis Meilės alėjos ir Kęstučio g. sankirtoje. Atitrūkęs nuo aktyvių atostogautojų šurmulio, tačiau visai šalia visų kurorte esančių pramogų, viešbutis randasi vos 500 m iki žymiosios J. Basanavičiaus gatvės ir tik kelios minutės pėstute iki ošiančios Baltijos jūros. Šioje ypatingoje vietoje jūsų mintis išlaisvins harmoningas jūros ošimas bei visur tvyrantis pušyno kvapas.
Unikalus, kultūros paveldo statusą gavęs viešbutis turi moderniam žmogui pritaikytą, tačiau autentika ir išskirtinumu dvelkiančią konferencijų salę, puikiai išplanuotą „grás“ deluxe banketinę salę bei stilingu interjeru pasižymintį restoraną su itin erdvia ir privačia

Išskirtinės bei subtiliai prabangios erdvės Jūsų gražiausioms asmeninėms šventėms, gimtadieniams ar įmonės renginiams, visus metus žaliuojančioje gamtos oazėje. 

Kontaktai ir informacija

Adresas Kęstučio g. 32, Palanga
Telefonai +370 614 97788

Surasti maršrutą į – Kęstučio g. 32, Palanga