0
0

Viešbutis "REGINA" Druskininkuose

Informacija atnaujinta: 2024-01-03

LAUKIAME JŪSŲ VIEŠBUTYJE REGINA!


Viešbutis:

Pačioje Druskininkų širdyje, kurorto centre - įsikūręs klasikinio stiliaus viešbutis REGINA***. Visai greta viešbučio – Vilniaus pėsčiųjų alėja, vandens pramogų parkas, miesto gydykla, lynų keltuvas.
Viešbutyje rasite dviviečius, triviečius, keturviečius ir liukso klasės kambarius. Privatūs vonios kambariai su būtiniausia įranga ir higienos priemonėmis. Vaikams įrengtas žaidimų kampelis.

Restoranas – Baras:

Jau daugelį metų puikia virtuve garsėjantis viešbučio restoranas - baras kviečia pasimėgauti europietiškos virtuvės kokybišku ir gardžiu maistu. Sezono metu svečių laukiame ir lauko terasoje ar jaukiame viešbučio kiemelyje.
Viešbučio „Regina“ restoranas puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas ar vestuves, organizuoti renginius, banketus ar furšetus iki 60 žmonių. Pasirūpinsime išskirtiniu Jūsų šventės organizavimu, ypatingai skaniu maistu ir gėrimais.

Konferencijų salė:

Viešbučio „Regina“ konferencijų salė puikiai tinka įvairiems mokymams, seminarams, dalykiniams posėdžiams organizuoti. Jūsų patogumui viskas vienoje vietoje - konferencijų salė su reikiama įranga, kavos pertraukėlės, maitinimas pagal pageidaujamą meniu.

Laukiame Jūsų atvykstant!

Kontaktai ir informacija

Adresas T. Kosčiuškos g. 3, Druskininkai
Telefonai +370 656 74077
Svetainėregina.lt/

Surasti maršrutą į – T. Kosčiuškos g. 3, Druskininkai

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *