0
0

Green Harmony – ant ežero kranto: nameliai, konferencijų salė

Informacija atnaujinta: 2024-07-08

Tai rami vieta netoli Ilgio ežero - juoko ir džiaugsmo kupinam laikui. O Atsipalaiduoti nuo kasdienio streso, leis mūsų mini SPA, kuris siūlo unikalų senovės tradicijų ir šiuolaikinių patogumų derinį, įskaitant sauną, sūkurinę vonią ir tradicinę pirtį.

Užsisakykite viešnagę GREEN HARMONY ir pasinerkite į ramybę, grožį ir gamtą.

Ežero namas 1 

Nakvynė iki 10 asmenų. Name įrengti trys miegamieji kambariai. O bendrai pasibūti, praleisti maloniai laiką pritaikyta didelė jauki svetainė, sujungta su valgomojo zona. Šiltus vakarus galima leisti įstiklintoje lauko terasoje, iš kurios atsiveria besileidžiančios saulės vaizdas bei ežeras.

Ežero namas 2 

Nakvynė iki 6 asmenų. Du šiuolaikiškai moderniai įrengti miegamieji, mini virtuvė su valgomąja zona, patalpa higienos reikmėms.

Ežero namas 3 

Nakvynė iki 12 asmenų. "Ežero namas 3" yra kaip tik ta vieta, kurioje šiuolaikiškas stilius bei erdvių išdėstymas, SPA paslaugos, poilsio / relaksacijos erdvė susilieja į visumos komfortą bei išskirtinai suteikia visapusišką privatumo galimybę palaikyti jėgas ir energiją arba kitaip ,,atkurti gyvenimo sūpynių pusiausvyrą“. Padovanokite sau gerų impulsų bei sveikatingumo efektą greitai ir ilgai neplanuojant.

Konferencijų salė 

Ieškantiems vietos susitikimams ar konferencijoms siūlome moderniausia įranga aprūpintą salę, teatro stiliumi talpinančią apie 40 žmonių. 

Kontaktai ir informacija

Adresas Margavonės k., Utenos rajonas
Telefonai +370 688 87047; +370 626 46622 (EN); +370 678 23019 (RU)
Svetainėgreenharmony.lt

Surasti maršrutą į – Margavonės k., Utenos rajonas

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *