0
0

Floros Simfonija - restoranas Palangoje, miesto širdyje!

Informacija atnaujinta: 2024-03-19

Lietuvos kurorte - Palangoje, jau daugybę metų gyvuojantis restoranas "Floros Simfonija", savo svečius pasitinka miesto širdyje, itin skoningai ir jaukiai įrengtoje aplinkoje. Lauko terasose svečiai gali mėgautis krioklių ir fontanų vaizdais, stebėti už upės šurmuliuojančią J. Basanavičiaus gatvę. Restoranas išsiskiria ne tik skaniu maistu, bet ir ypatinga atmosfera.

Floros simfonijos Palangoje interjeras pasižymi elegancija ir šiluma. Jaukiai ir stilingai sukurtas dizainas su šviesiais tonais, medinių detalių šiltumu, bei subtiliomis detalėmis sukuria jaukią ir intymią atmosferą. Tai ideali vieta tiek romantiškoms vakarienėms, tiek šeimų susibūrimams ar draugų susitikimams.

"Floros Simfonija" išsiskiria aukštos kokybės meniu, kuris pasižymi skirtingais patiekalais. Čia galima paragauti tiek vietinių produktų, tiek tarptautinės virtuvės įkvėptų patiekalų. Virtuvės šefas čia ypatingą dėmesį skiria šviežumui, meniu derinant pagal sezoną, todėl patiekalai visada yra skanūs ir aukštos kokybės. Restorano meniu dažnai atnaujinamas, tad svečiai visada turi galimybę ragauti naujų patiekalų

Vienas iš didžiausių restorano privalumų yra graži terasa su vaizdu į krioklius, fontanus ir J. Basanavičiaus gatvę. Tai puiki vieta vasaros pietums ar vakarienėms.

Restoranas yra draugiškas šeimoms, jame siūlomas specialius vaikų meniu, teritorijoje yra žaidimų zonos tinkamos įvairaus amžiaus vaikams. Tad net atvykus su didesne vaikų kompanija, visi ras veiklos.

Banketai Palangoje Floros simfonijoje

Banketinė salė Palangoje Floros simfonijoje gali priimti iki 60 svečių vienu metu. Organizuojant renginį restorano vadovai pasiūlys ir suderins invidualų meniu, esant reikalui pasiūlys šventės programą ar vedėją

Kontaktai ir informacija

Adresas Birutės al. 22 (200 metrų iki Jūros), Palanga
Telefonai +370 616 03335
Svetainėwww.florossimfonija.lt

Surasti maršrutą į – Birutės al. 22 (200 metrų iki Jūros), Palanga

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *