0
0

Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Informacija atnaujinta: 2023-12-15

Kaimo turizmo sodyba "Brazylija" įsikūrusi Rokiškio rajone.

KVIEČIAME IŠBANDYTI IR ŽIEMOS PRAMOGAS: slidinėjimą, sniego roges, ledo roges, ledo burlentes, čiuožimą pačiūžomis, ledo ritulį, kaitavimą ant ledo, pirtį prie eketės, poledinę žūklę ir kita.

Atstumai iki „Brazylijos“:

nuo Vilniaus 140 km;
nuo Kauno 150 km;
nuo Ukmergės 70 km.
Sodyboje įrengti vidaus, lauko renginių ir sporto kompleksai. Tai banketinė ir seminarų salės, lauko terasos renginiams, pavėsinė – griliaus namelis, laužavietė, maudyklės su lieptais, garinė pirtis, kubilas, jogos ir meditacijos namelis, daug poilsio ir pasisėdėjimo vietų.

Aktyvaus poilsio mėgėjai galės išmėginti jėgas moderniose krepšinio, pliažo tinklinio, futbolo aikštelėse, lauko teniso kortuose. „Brazylijoje“ yra rusiško biliardo ir stalo teniso stalai. Galima žaisti smiginį ir kitus šeimos žaidimus.

Salų ežere galėsite pasinerti išbandyti žvejybą, paplaukioti valtimis ir minti vandens dviračius, mėgautis vandens pramogomis su galingu kateriu, vandens slidėmis, veiku, bananu ir vandens žaislais. Sausumoje Jūsų laukia dviračiai visai šeimai.

Nuostabi sauna ant vandens ir kubilas salia atgaivins jūsų kūnus, norintiems adrenalino-sauna medžiuose su "tarzanke" į ežerą ir šalto bei karšto vandens kubilais.

Orientacinės apgyvendinimo kainos – www.sodyba-brazylija.lt

Kontaktai ir informacija

Adresas Taraldžių 1, Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Telefonai +370 698 20414
Svetainėwww.sodyba-brazylija.lt

Surasti maršrutą į – Taraldžių 1, Kamajų sen., Rokiškio rajonas

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų vardas
Telefonas *
El. paštas *
Siųsti laiško kopiją man –
Tekstas *
Įveskite kodą
– įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje *