2023 spalį NaujiejiMetai.LT tapo Šventės.LT
0
0
Šventės.LT » Valentino diena

Valentino diena 2024

2025-aisiais metais Valentino diena švenčiama penktadienį (vasario 14 d.)

Valentino diena yra ypatinga šventė, skirta meilei ir romantikai. Tai diena, kai žmonės išreiškia savo jausmus ir pasirūpina savo artimaisiais. Pagrindinės šios dienos detalės yra meilės laiškai, mielos dovanos, romantiškos vakarienės ir bendras laikas su mylimaisiais.

Kur švęsti Valentino dieną ?

 • Restorane. Daugelis porų renkasi švęsti Valentino dieną restorane. Tai puiki proga mėgautis skaniu maistu ir romantiška aplinka. Restoranai šios šventės metu dažnai siūlo specialius meniu ir paslaugas.
 • Namuose. Kai kurios poros renkasi švęsti namuose, pasiruošdami skanią vakarienę arba netgi gaminant ją kartu. Tai gali būti jauki ir privati šventė su smagiais, poroms skirtais pokalbių žaidimais, filmais ar pašnekėsiais.
 • SPA centruose. Jei norite atsipalaiduoti ir pasilepinti, Valentino dienos proga galite apsilankyti SPA centre kartu su mylimuoju ar mylimąja. Tai puiki galimybė leisti laiką kartu ir tuo pačiu įgyti jėgas bei pamiršti stresą.
 • Kurortuose. Galite vykti į vieną iš Lietuvoje esančių kurortų (Palangą, Kuršių Neriją, Birštoną, Druskininkus ar kitur), arba pasirinkti savaitgalio išvyką į netolimojo užsienio kurortą ar romantišką miestą, tokį kaip Paryžius, Venecija ar kitą.

Nakvynė dviems Valentino dienos proga

Viena iš didžiausių nakvynės dviese privalumų naujoje vietoje yra galimybė pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir rutinos. Tai laikas, kai galite atsiduoti vienas kitam, pamiršti darbą ir namų reikalus bei tiesiog mėgautis bendra akimirka. Daugelis viešbučių supranta, kad Valentino diena yra ypatinga ir svarbi poroms, todėl jie siūlo specialius Valentino dienos paketus. Šie paketai apima prabangią viešnagę su šampanu, žvakėmis ir rožėmis, kurios sukuria ypatingą romantišką atmosferą. Tai galimybė pasinaudoti viešbučio paslaugomis ir pramogomiss ir tiesiog mėgautis bendru laiku su mylimuoju ar mylimąja.

Valentino diena Vilniuje

Vilnius, kaip Lietuvos sostinė, siūlo daugybę galimybių švęsti Valentino dieną. Romantiškas pasivaikščiojimas senamiesčio gatvėmis, apsilankymas meno galerijose arba vakarienė viename iš miesto prestižinių restoranų gali padaryti šią dieną neįprastai ypatinga.

Valentino diena Kaune

Kaunas taip pat siūlo romantiškų galimybių Valentino dienos proga. Šalia Nemuno upės arba senamiesčio gatvelėse galite rasti jaukias kavinės ir restoranus, kurie pasiūlys ypatingą Valentino dienos meniu. Kaunas taip pat gali pasiūlyti romantiškas pasivaikščiojimo vietas arba jaukius renginius.

Idėjos Šv. Valentino dienai

Atvirukas mylimajam

Puikus būdas parodyti dėmesį mylimajam ar mylimajai yra atvirukas, ant kurio Jūsų ranka rašytas tekstas. Jei norite būti dar išradingesnį atviruką galite pagaminti patys. Tam puikiai tinka įprasti būdai, piešimas pieštuku ar akvarele, karpiniai ar dekoravimas džiovintais augalais

Netikėta žinutė dienos veiklų sąraše

Nustebinti sau brangų žmogų Šv. Valentino dienos proga galite palikdami netikėtą įrašą jos darbo kalendoriuje. Įrašas gali atsirasti  popierinėje darbo knygelėje ar elektroniniame kalendoriuje jo kompiuteryje ar telefone. Tai bus puiki staigmena mylimajam, kuomet tarp dienos darbų jį nudžiugins sveikinimas meilės dienos proga.

Meilės rašteliai netikėtose vietose

Šiai staigmenai parengti pirmiausia reikia pasiruošti gražių, patrauklių lapelių, tuomet ant kiekvieno iš jų parašyti po neilgą tekstą mylijamam ar mylimajai Šv. Valentino dienos proga. Sekanti užduotis išslapstyti šiuos lapelius netikėčiausiose vietose. Tai gali būti mylimojo automobilis, rankinė, darbo vieta, įvairios netikėtos vietos Jūsų namuose. Jei pavyks išslapstyti ne tik namuose, tai mylimąjį džiuginsite visą dieną.

Šv. Valentino dienos pusryčiai

Pažadinkite mylimuosius ar visą šeimą ir nudžiuginkite juos Valentino dienos pusryčiais. Tam puikiais tiks širdelės formos blynai, iš skrudintos duonos riekelių išpjautos širdelės. Jei turite daugiau įgūdžių ir reikiamų įrankių, pagaminkite širdelės formos omletą.

Prisipažinimas meilėje įvairiomis kalbomis

Meilės dienos proga galite frazę „Aš tave myliu“ ištarti įvairiomis kalbomis. Šiais laikais tai itin nesudėtinga, tiesiog pasinaudokite „Google translate“ vertimo įrankiu, atsispausdinkite tekstą populiariausiomis ir egzotiškiausiomis pasaulio kalbomis ir ištarkite jį mylimajama ar mylimajai. Puikus laikas ištarti meilės žodžius skirtingomis kalbomis Šv. Valentino dienos vakarienė

Dovana foto albumas

Jei Valentino dienai pradedate ruoštis iš anksto, galite neskubėdamas (-a) atrinkti Jūsų dviejų įsimintiniausių akimirkų ar kelionių nuotraukas ir sukelti jas į bendrą albumą – knygą. Albumo peržiūra kartu, metai iš metų grąžins Jus į laimingiausias Jūsų gyvenimas akimirkas ir atsiminimus. Prie kiekvienos nuotraukos galima palikti ir šmaikštų komentarą.

Sugrįžimas į pirmąjį pasimatymą

Bet kurį mylimąjį nudžiugins staigmena, sugrąžinanti Jus atgal laiku – į pirmąjį pasimatymą. Ypač šauni pramoga tiems, kurie drauge jau daugybę metų. Šiai staigmenai parengti reikės šiek tiek laiko, pasirengimo ir perkratyti savo atminties kerteles. Pirmiausia prisiminkite ką veikėte pirmojo pasimatymo metu, gal vaikščiojote parke ar ėjote į kiną, o galbūt susitikote automobilių stovėjimo aikštelėje ar leidote laiką gamtoje ? Sudėliojus pirmojo pasimatymo įvykių eigą, pasidomėkite ar veiklos ir vietos kuriose buvote tuo metu dar pasiekiamos, jei taip pirmyn – ženkite daug metų atgal ir kartu su mylimuoju ar mylimąją prisiminkite savo pirmas meilės akimirkas.

Kelionė automobiliu Valentino dieną

Jei Jūs ir Jūsų antroji pusė mėgstate keliauti, Šv. Valentino dienos proga leiskitės į kelionę automobiliu. Tam tereikės automobilio ir dviejų keleivių. Kelionė automobiliu po Lietuvą – puiki pramoga meilės dienos proga. Aplankykite bent keletą romantiškų vietų, pasisvečiuokite jaukiame miestelyje, nuvykite pavakarieniauti į kitame šalies gale esantį restoraną. Visa diena praleista kartu kelyje – puikus laikas su mylimuoju ar mylimaja.

Valentino dienos sportas kartu – meilės diena kitaip

Jei Jūs esate sportiška ir aktyvi pora, Valentino dienos proga galite išbandyti naują sporto šaką. Galbūt kartu kelis kartus per savaitę leidžiate laiką sporto klube ar dažnai važinėjatės dviračiais, riedučiais, tačiau vis neprisiruošiate išbandyti naujos sporto šakos. Šv. Valentino dienos proga galite pasidovanokite sau sporto šakos, apie kurią jau seniai svarstote, treniruotę su treneriu. Ypač tinka porinės sporto šakos, kaip tenisas, skvošas ir pan.

Žiedlapiai - meilės rašteliai

Katresnis „Valentinas“ ar „Valentinė“ gali mylimąjį (-ą) nustebinti itin neįprastais žiedlapiais. Tam reikės įsigyti gėlę su dideliais žiedlapiais ir ant kiekvieno lapo užrašyti frazę „Myliu tave“. Tokiais žiedlapiais galima nubarstyti visus namus ar miegamąjį. Žiedlapių kiekis priklausys nuo staigmeną ruošiančio „Valentino“ kantrybės.

Šv. Valentino diena - meilės šventė

Valentino diena yra šventė, kurią galite švęsti taip, kaip jums patinka. Svarbiausia tai, kad ji suteikia galimybę pagerbti meilę ir džiaugtis bendru laiku su savo mylimuoju.

Trumpa Šv. Valentino dienos istorija

Šv. Valentino dienos atsiradimas kildinamas dar iš II mūsų eros amžiaus, Romos imperijos. Tuometinis imperatorius, vardu Klaudijus II, buvo pasirašęs įstatymą draudžiantį santuokas. Šiuo įstatymu jis siekė kuo daugiau vyrų patraukti kariauti už imperiją, ginantis nuo išorinės ir vidinės agresijos bei netvarkos. Suprantama, kad tokia tvarka kėlė nepasitenkinimą ir skausmą poroms. Tai matydamas Romos vyskupas, vardu Valentinas ėmė atlikinėti jaunų žmonių tuoktuvių apeigas slapta nuo Romos imperijos valdžios. Žinia apie slapta, prieš imperatoriaus valią organizuojamas santuokos ceremonijas netruko pasklisti. Tai sužinojęs Klaudijus II įsakė vyskupą Valentiną suimti ir nubausti mirtimi. Mirties bausmė vyskupui buvo įvykdyta vasario 14 dieną. Praėjus kuriam laikui Romos vyskupas buvo paskelbtas šventuoju ir iki šių dienų minima meilės diena gavo Švento Valentino dienos vardą.

Šv. Valentino diena Lietuvoje

Lietuvoje Šv. Valentino diena pradėta minėta tik prieš kiek daugiau nei trisdešimt metų, atgavus priklausomybę nuo sovietų  sąjungos. Iki tol meilės diena, kaip ir daugelis kitų buvo draudžiama švęsti. Dalis istorikų Valentino dienai prilygina senovės Lietuvoje gegužės 13 dieną minėtą Baltų meilės ir piršlybų deivės Mildos dieną. Tačiau ši informacija nėra vieningai patvirtinta istorikų. 

 

Straipsniai: Valentino dienos sveikinimai

Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"

Pašulių k., Kaišiadorių rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi

Panevėžio rajonas, Panevėžio rajonas
"Villa Loebel" Juodkrantėje
"Villa Loebel" Juodkrantėje

Juodkrantė, Neringa
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Šeimos restoranas Kauno rajone NUEVE VIENTOS
Šeimos restoranas Kauno rajone „NUEVE VIENTOS“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto
“Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto

Žvirbliškių km. Giedraičių sen., Molėtų rajonas
Vila Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.
Vila Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.PASIŪLYMAS!

Babilninkų kaimas, Suginčių seniūnija, Molėtų rajonas, Molėtų rajonas
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
 "Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone
"Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone

Bajotiškių k. , Zarasų rajonas
Žvejo namelis ant ežero kranto
Žvejo namelis ant ežero kranto

Kvyklių k., Utenos rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero

Skiemonių sen., Anykščių rajonas
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
Sodyba Šinkūnų malūnas
Sodyba “Šinkūnų malūnas“

Šinkūnų km., Ukmergė
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Laukysta". Nameliai
Sodyba "Laukysta". Nameliai

Kaišiadorių rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone

Akmenių k., Lazdijų r. , Lazdijų rajonas
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Vila 9Vėjai- banketai, restoranas, apgyvendinimas, privatus poilsis
Vila „9Vėjai“- banketai, restoranas, apgyvendinimas, privatus poilsis

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas, Kauno rajonas
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui
"Molėtai Resort" - Jūsų poilsiui

Kampų kaimas , Molėtų rajonas
"Mizarų sodyba" Druskininkuose
"Mizarų sodyba" Druskininkuose

Mizarų km., Druskininkai
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Alovės Karčiama
Alovės Karčiama

Poteronys, Alytaus r, Alytaus rajonas
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
"EKO" Namelis su Jakuzzi dviem
"EKO" Namelis su Jakuzzi dviem

Šalia Kairėnų botanikos sodo, Vilnius
Kotedžo nuoma Jūrmaloje
Kotedžo nuoma Jūrmaloje

Jūrmala, Latvija
Šventėms, renginiams ir poilsiui Harmonijos oazė
Šventėms, renginiams ir poilsiui „Harmonijos oazė“

Šaltoniškės, Riešės sen., Vilniaus rajonas
Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje

placio g Karklė, Šventoji
Poilsio namai - Olando kepurė
Poilsio namai - „Olando kepurė“

Karklė, Klaipėdos rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis

Vydautiškių kaimas, Sudervės seniūnija, Vilnius
Nameliai prie Platelių ežero, komplekse SAULĖS SLĖNIS
Nameliai prie Platelių ežero, komplekse “SAULĖS SLĖNIS“

Paplatelės k., Žemaičių Kalvarijos sen., Plungės rajonas
Sodyba Bebrusų sodyba
Sodyba „Bebrusų sodyba“

Kaulakių km., Molėtų rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio

Krakių sen. Paskerdūmiuko km., Kėdainių rajonas
Sodyba Jonavos r. Narūnas. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi
Sodyba Jonavos r. „Narūnas“. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi

Barborlaukio k., Šveicarijos sen., Jonavos rajonas
Vila RA
Vila RA

Molėtų rajonas
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero
Viešbutis Anykščiuose "Palaima" prie Rubikių ežero

Mačionių kaimas, Anykščių rajonas
Adomo sodyba Vilniaus rajone
Adomo sodyba Vilniaus rajone

Sidabriu km., Vilniaus rajonas
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Lapėnų sodyba
Lapėnų sodyba

Didžiadvario km., Dusetų sen., Zarasų rajonas
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis

Sarių sen., Švenčionių raj. , Švenčionių rajonas
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje

Targales pag., Ventspilio rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Svečių namai Karklės vila
Svečių namai “Karklės vila“

Karklės k., Klaipėdos rajonas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba ŽEMAITIJA Plungės rajone
Sodyba „ŽEMAITIJA“ Plungės rajone

Noriškių k., Plungės rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto

Jonušų kaimas, Klaipėdos rajonas
Rest Green nameliai dviem
„Rest Green“ nameliai dviem

Degesiai, Užpalių sen., Utenos rajonas
Sodyba ant Lukšto ežero kranto
Sodyba ant Lukšto ežero kranto

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Sodyba Jotovila prie tvenkinio
Sodyba „Jotovila“ prie tvenkinio

Macikų k., Šilutės rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Sodyba "Prie miško"
Sodyba "Prie miško"

Vilemai (netoli Kačerginės), Kaunas
Sodyba Tarp liepų Anykščių rajone
Sodyba “Tarp liepų“ Anykščių rajone

Debeikių seniūnija, Anykščių rajonas
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.

Žukonių km., Varėnos rajonas
Jaukus namelis dviems su pirtele ant ežero kranto, sodyboje "Pas Drambliuką"
Jaukus namelis dviems su pirtele ant ežero kranto, sodyboje "Pas Drambliuką"

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje
Nameliai, vilos ir mini SPA – sodyba Lynežeryje

Lynežeris, prie Marcinkonių, Varėnos rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
Sodyba "Kankorėžis"
Sodyba "Kankorėžis"

Panara, Varėnos rajonas
Restoranas "Lounge JR"
Restoranas "Lounge JR"

A.Vienuolio g. (šalia operos baleto teatro), Vilnius
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma

Alytaus r., Lazdijų rajonas
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
Apartamentų nuoma Juodrkantėje
Apartamentų nuoma Juodrkantėje

Vilų (buvusi Kalno) g., Juodkrantė
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė

Doškonių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui

Pajevonio kaimas , Vilkaviškio rajonas
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose

Plateliai, Plungės rajonas
1