0
0
Šventės.LT » Joninės

Joninės – 833 pasiūlymai

2024-aisiais metais Joninių išvakarės švenčiamos sekmadienį (birželio 23-oji). Joninės – pirmadienį (birželio 24 d.). Šios šventės proga bus trys laisvos dienos iš eilės - ilgasis savaitgalis (šeštadienis, sekmadienis, pirmadienis).

Joninės, taip pat žinomos kaip Rasos šventė, yra viena iš svarbiausių ir labiausiai laukiamų švenčių Lietuvoje. Joninės atneša džiaugsmą, šviesą ir ryškias spalvas į šalies kultūrinį kalendorių. Joninės kasmet vyksta birželio 24-ąją - tai saulėgrįžos diena, todėl šventė simbolizuoja gamtos jėgas ir šviesą. Tai puiki proga susirinkti su šeima ir draugais bei dalyvauti įvairiose šventėse ir ritualuose.

Kur švęsti Jonines ? 

Joninės gali būti švenčiamos visoje Lietuvoje, bet ypatingai jaukios ir autentiškos šventės dažnai vyksta kaimo sodybose. Žmonės dažnai renkasi gamtą ir šventinius laužus, kad švęstų šią progą pagal tradicijas. Tačiau miestuose taip pat organizuojamos Joninių šventės su koncertais, mugėmis ir kitais linksmais renginiais.

Sodybos Joninėms

Sodybos tampa ypatingomis Joninių proga. Šią dieną šeimos ir draugai dažnai susirenka laukinėje gamtoje, išvykdami iš miesto šurmulio, kad galėtų atšvęsti Jonines lauke, šalia didelio laužo ir tuo pačiu pasinaudoti sodybos patogumais. Tai metas, kai sustoja darbai ir atsiranda galimybė atsipalaiduoti ir džiaugtis bendravimu su artimaisiais ir draugais. Pagal senovės lietuvių tradicijas, šią dieną yra pinami vainikai iš laukinių gėlių, ieškoma paparčio žiedo ir susirenkama aplink laužą. Joninių laužo šokiai ir dainos ne tik suteikia šventei gyvybės, bet ir atskleidžia kultūros paveldą. Tai yra daugiau nei tik ugnis – tai simbolinis jungiamasis taškas, kur žmonės dalinasi savo džiaugsmais ir istorijomis.

Dažnai jaunimas, išsinuomodamas sodybą, tuo pačiu suorganizuoja ir papildomas vasaros veiklas - žaidimai, plaukimas baidarėmis, tinklinis, krepšinis bei kitos pramogos. Lietuvoje yra itin daug sodybų nuomos punktų, kurie siūlo ne tik apgyvendinimą, bet ir papildomas pramogas.

Tai ne tik šventė, bet ir galimybė būti vienu su gamta, su kuria lietuviai visada juto itin stiprų ryšį. Joninės tampa metu, kai galima pasigrožėti gamtos grožiu, bendrumo jausmu ir kartu su šeima bei draugais leisti nepakartojamą laiką. Sodybos tampa savotiška oaze, kur galima pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir prisiminti paprastų dalykų grožį.

Joninės – nedarbo diena nuo 2004 metų

2003 metais Lietuvos parlamentarai pritarė Rasų arba Joninių - birželio 24-osios - paskelbimui valstybine švente ir nedarbo diena, pradedant nuo 2004 metū birželio 24-osios dienos. Sprendimas Jonines paskelbti valstybine švente priimtas Seimo plenariniame posėdyje, už tai balsavus 45 parlamentarams, prieš - 13-ai Seimo narių. Jis buvo motyvuotas nepakankamu nedarbo dienų kiekiu, 2004 metais Lietuva tokių dienų turėjo tik 10. Siekiant įtvirtinti šį sprendimą, buvo atsižvelgta ir į kitų valstybių šventinių poilsio dienų skaičių, kuris užsienio šalyse buvo didesnis. Finansų ministerijos duomenimis buvo paskaičiuota, kad papildoma poilsio diena Lietuvos biudžetui kainuos daugiau kaip 70 mln. litų.  Tuometinis Tėvynės sąjungos frakcijos narys Artūras Vazbys, kalbėdamas apie Joninių paskelbimą valstybine švente, įžvelgė pavojų krikščioniškiems valstybės pamatams, teigdamas apie sugrįžtančią pagonybę ir kelią atgal į viduramžius.

Joninių tradicijos ir papročiai

Joninės yra turtingos tradicijomis. Vienas iš žinomiausių Joninių papročių yra didelis laužas, kai jaunimas renkasi aplink ugnį, dainuoja tradicines dainas ir, bando tą laužą peršokti. Taip pat būdinga per Jonines rinkti gėlių žiedus ir pinti vainikus. Ypač populiarūs yra paparčio žiedai - yra tikėjimas, jog būtent jį suradus aplankys sėkmė, turtai ir kiti geri dalykai, todėl dažnai Joninių šventimo metu pagrindinė pramoga būna - paparčio žiedo paieškos.

Trumpa Joninių istorija

Nors rašytiniuose šaltiniuose Joninės Lietuvoje pirmą kartą paminėtos XIV amžiuje, tačiau jų ištakos vis dėlto yra siejamos su pagonybe. Senovės lietuviai ilgiausią metų dieną – vasaros saulėgrįžą arba vidurvasarį – švęsdavo kaip Rasos šventę, kurią atėjus krikščionybei imta tapanti su Joninių švente.

Mūsų protėviai per Rasos šventę ypatingą reikšmę skirdavo vandeniui, kuris laikytas gyvybės šaltiniu, žemės, derliaus maitintoju. Būtent vanduo būdavo pasitelkiamas įvairiuose ritualuose, apeigose, burtuose, kurie dažniausiai buvo organizuojami prie vandens telkinių. Šventės rytą pasirodžiusi rasa buvo ne tik garbinama, bet ir laikoma antgamtine būtybe. Buvo tikima, kad ji suteikdavo gyvybės ir sveikatos tiek augalijai, tiek gyvuliams, tiek žmonėms. Pagoniai Rasos šventės rytą ant žolės vaikščiodavo basomis kojomis, manydami, jog rasos lašeliai atneša asmeninę laimę ir sustipriną sveikatą.

Joninių vainiko ištakos

Dar vienas iš pagonybės laikų kilęs paprotys – vainiko pynimas. Rasos šventės metu, kai jau būdavo sutemę, jaunuoliai prisirinkdavo paparčių, smilgų, pievų gėlių ar medžių lapų, supindavo juos į vainiką, įtaisydavo į jį žvakes ir jas uždegę paleisdavo vainikus plaukti per upę. Ši tradicija laikyta svarbia, nes buvo tikima, kad upe plaukiantis vainikas atneš sėkmę, parodys tolimesnę gyvenimo kryptį. Tuo tarpu moterys vainikus užsidėdavo ant galvos ir per Rasos šventę vaikščiodavo po laukus. Tokiu būdu jos kvietė gausų ir sveiką derlių. Atėjus vidurnakčiui, protėviai eidavo ieškoti mistinio paparčio žiedo, kuris, kaip buvo tikima, sužydi tik vieną akimirką. Sakyta, jog tas žmogus, kuriam pasisekė atrasti paparčio žiedą, įgyja ypatingų žinių. Rasos šventė buvo užbaigiama prie laužo, kur skambėdavo Joninių dainos, vykdavo šokiai, sutartinių giedojimas, įvairūs žaidimai ir burtai, aukojant ugniai vainikus, grūdus bei kitas gerybes, atliekant ugnies apvalymo apeigas.

Joninių (tradiciniai) patiekalai

Kaip ir kitų švenčių metu, taip ir per Jonines neapsieinama be skanaus ir tradicinio lietuviško maisto. Senoviniai Joninių patiekalai, visai kaip ir dabar, dažniausiai būdavo ruošiami lauke, ant ugnies. Mėgautis ne namuose keptu maistu leidžia ir šiltas vasaros oras. Ant laužo buvo spirginami lašiniai, pelenuose kepamos bulvės, mėsa, pyragai, taip pat sūriai ir kiaušiniai. Senais laikais pats populiariausias birželio 23-iosios nakties valgis – lauže keptos bulvės su rūgpieniu, o kiekvienas patiekalas tais laikais turėjo dar ir magišką galią. Ruošdami Joninių stalą lietuviai nepamiršdavo ir tradicinio varškės sūrio. Mėgstamais prieskoniais marinuotą sūrį būdavo galima kepti ir virš laužo.

Šiais laikais sena Joninių tradicija maistą gaminti ant žarijų yra išlikusi, tačiau dabar galima įžvelgti daugiau kūrybiškumo ir įvairovės. Populiaru yra ant žarijų verdamos įvairios sriubos, troškiniai, gaminamas plovas, kepami mėsainiai, dešrainiai, tokiu būdu netgi gaminami desertai. Lauke gaminamo maisto klasikų klasika,– šašlykai, kurių pasirinkimas prieš Jonines parduotuvėse ypač didelis.

 

 

Rodyti visą tekstą
Rodyti mažiau teksto

Straipsniai: Joninių sveikinimai

Sodyba ant Lukšto ežero kranto
Sodyba ant Lukšto ežero kranto

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone
"Pušų pavėsyje" Molėtų rajone

Malūnėlio k., Molėtų rajonas
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto
Pirties nuoma sodyboje šalia Klaipėdos miesto

Jonušų kaimas, Klaipėdos rajonas
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi
Sodyba Vila Loreta – namelis su pirtimi

Panevėžio rajonas, Panevėžio rajonas
Sodyba – Prie Klykio
Sodyba – „Prie Klykio“

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.
Sodyba Krišjāņi. Namelių nuoma.

Rumbulas pagasts, Kuldīgas Novads, Latvija, Kuldīgas rajonas
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma
Sodyba "Prie Arino": atskirų namelių nuoma

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Eco Resort Trakai
Eco Resort Trakai

Antakalnio k., Trakų rajonas
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio
Du poilsio nameliai Skynimų kaime, šalia Vievio

Skynimai, Vievio sen, Elektrėnų sav., Vilniaus rajonas
Meškinės pirtis - sodyba vienkiemyje
Meškinės pirtis - sodyba vienkiemyje

Meškinė, Prienų rajonas
Baublių Sodyba Kretingos rajone
„Baublių Sodyba“ Kretingos rajone

Bublių k., Klaipėdos rajonas
Sodyba su pirtimi ir banketine sale - Alsė"
Sodyba su pirtimi ir banketine sale - „Alsė"

Šilutės sen., Šilutės rajonas
Sodyba "Prie Melnyčios"
Sodyba "Prie Melnyčios"

Dubingių sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui
Sodyba "Ant Kalnuko" jūsų poilsiui

Krikštonių k., Lazdijų rajonas
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams
VYŠNIŲ DVARAS – Jūsų šventėms, renginiams

Gintarų k. Kartenos sen., Klaipėdos rajonas
Pagrindinis sodybos namas su sale ir miegamaisiais
Sodyba Klaipėdos rajone: salė, pirtis, miegamieji

Agluonėnų sen., Klaipėdos rajonas
Apartamentų nuoma Juodrkantėje
Apartamentų nuoma Juodrkantėje

Vilų (buvusi Kalno) g., Juodkrantė
Sodybos nuoma Prienų rajone
Sodybos nuoma Prienų rajone

Krištapiškių k., Prienų rajonas
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone
Sodyba ŠIRDIES PAUNKSNĖ Telšių rajone

Kalnėnų kaimas, Telšių rajonas, Telšiai
Sodyba Saulėtas bebras
Sodyba „Saulėtas bebras“

Čiukiškių k., Trakų rajonas
Namelis ir apartamentai – Vila 9Vėjai
Namelis ir apartamentai – Vila „9Vėjai“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Čičirio sodyba – poilsiui ir nedidelėms šventėms
„Čičirio sodyba“ – poilsiui ir nedidelėms šventėms

Čičirių km., Antazavės sen., Zarasų rajonas
Stainiškių slėnis - prie Avilio ežero
Stainiškių slėnis - prie Avilio ežero

Stainiškių k. Imbrado sen., Zarasų rajonas
Green Harmony – poilsio namai
Green Harmony – poilsio namai

Margavonės k., Utenos rajonas
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės
Sodyba "Pas Drambliuką", namelis dviems, pirtis, baidarės

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams
Kupolas Jūsų šventėms ir renginiams

Tytuvėnai, Kelmės rajonas
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje
Namelių ir apartamentų nuoma Karklėje

placio g Karklė, Šventoji
Vėliučionių sodyba Vilniaus rajone
„Vėliučionių sodyba“ Vilniaus rajone

Vėliučionys, Vilniaus rajonas
Kotedžo nuoma Jūrmaloje
Kotedžo nuoma Jūrmaloje

Jūrmala, Latvija
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis
TRIOVILLA SODYBA - sodyba, pirtis

Vydautiškių kaimas, Sudervės seniūnija, Vilnius
Kempingas "Prie Vencavų malūno"
Kempingas "Prie Vencavų malūno"

Vencavų km., Zarasų rajonas
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis
Jauki sodyba dviem Družulėnų vienkiemis

Sarių sen., Švenčionių raj. , Švenčionių rajonas
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei
Jauki Uosos sodyba Jūsų šventei

Uosos k., Prienų rajonas
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė
Ant ežero kranto jaukus namelis Volungė

Doškonių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Sodybos Mojantis Ąžuolas šventėms, ir ne tik!
Sodybos „Mojantis Ąžuolas“ šventėms, ir ne tik!

Gudeliai, Kazlų Rūdos sav., Kazlų rūda
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"
Prie ežero "Grigaliaus sodyba"

Paplatelės k., Plungės rajonas
Vienkiemis draustinyje Likimo ratas
Vienkiemis draustinyje „Likimo ratas“

Salučių k. Veisiejų sen., Lazdijų rajonas
Sodyba Kelmės rajone
Sodyba Kelmės rajone

Pabariukų km., Kelmės rajonas
Sodyba "Poilsis Pas Micką" ant ežero kranto
Sodyba "Poilsis Pas Micką" ant ežero kranto

Vištytis, Vilkaviškio rajonas
Sodyba Kauno rajone Gerovės Sodybėlė
Sodyba Kauno rajone „Gerovės Sodybėlė“

Ireniškiai, Garliavos sen. , Kauno rajonas
Sodyba "Du Gandrai"
Sodyba "Du Gandrai"

Inkartų k., Utenos rajonas
Sodyba prie Ūlos upės. Baidarių nuoma
Sodyba prie Ūlos upės. Baidarių nuoma

Žiūrai , Varėnos rajonas
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"
Provanso stiliaus sodyba "Pievų menė"

Skrudėnų k., Vilniaus rajonas
Netoli Vilniaus DVARO SODYBA vestuvėms, konferencijoms
Netoli Vilniaus „DVARO SODYBA“ vestuvėms, konferencijoms

Užublendžių k., Jauniūnų sen., Širvintų r., Širvintų rajonas
Sodyba prie Ilgyno ežero Ilonos sodyba
Sodyba prie Ilgyno ežero “Ilonos sodyba“

Kulionių k., Molėtų rajonas
Sodyba Jonavos r. Narūnas. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi
Sodyba Jonavos r. „Narūnas“. Nameliai su pirtimis ir jakuzzi

Barborlaukio k., Šveicarijos sen., Jonavos rajonas
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.
Jūsų šventėms Kuzokų sodyba vienkiemyje.

Liolių sen., Kelmės r. sav., Kelmės rajonas
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose
Poilsiavietė "ODA" Plateliuose

Plateliai, Plungės rajonas
Poilsis sodyboje Atotrūkis”
Poilsis sodyboje “Atotrūkis”

Dvarčėnų kaimas, Alytaus rajonas
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma
Sodyba "Smališkė" Baidarių nuoma

Alytaus r., Lazdijų rajonas
Sodyba Šinkūnų malūnas
Sodyba “Šinkūnų malūnas“

Šinkūnų km., Ukmergės rajonas
Sodyba Villa Redvita Utenos rajone
Sodyba Villa Redvita Utenos rajone

Utenos rajonas, Utenos rajonas
Laivo, jachtos, katerio nuoma Jūsų šventėms
Laivo, jachtos, katerio nuoma Jūsų šventėms

Nida, Mingė, Rusnė, Klaipėda
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas
Romaškių sodyba jauki sodyba šalia Kauno. Salė, pirtis, kubilas

Romaškių k., Domeikavos sen., Kauno raj., Kauno rajonas
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto
"Danutės" sodyba ant pačio ežero kranto

Taikūnų k., Lazdijų rajonas, Lazdijų rajonas
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms
Sodyba "Gorainių Dvaras" visoms šventėms

Kražių sen., Kelmės rajonas
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"
Sodyba Alytaus rajone "Daug gėlių"

Dvarčėnų k., Alytaus rajonas
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje
"Videnieki" - namelių nuoma Ventspilyje

Targales pag., Ventspilio rajonas
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero
Radvilių sodyba prie Nevėžos ežero

Skiemonių sen., Anykščių rajonas
"Mizarų sodyba" Druskininkuose
"Mizarų sodyba" Druskininkuose

Mizarų km., Druskininkai
Šeimos restoranas Kauno rajone NUEVE VIENTOS
Šeimos restoranas Kauno rajone „NUEVE VIENTOS“

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Jaukių butų nuoma Druskininkuose
Jaukių butų nuoma Druskininkuose

Žalioji g., Druskininkai
Nemuno Slėnis
Nemuno Slėnis

Birštonas
Pirtelė prie Gėlos ežero
Pirtelė prie Gėlos ežero

Piliakalnis, Vilniaus rajonas
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto
Nameliai dviem ant Žeimenio ežero kranto

Ožkinių kaimas, Švenčionių rajonas
Sodyba Molėtų rajone Malūnėlis
Sodyba Molėtų rajone “Malūnėlis“

Joniškio sen., Molėtų rajonas
Sodyba "Vitrūna" ant ežero ktanto. Kempingas
Sodyba "Vitrūna" ant ežero ktanto. Kempingas

Meteliai, Seirijų sen., Lazdijų rajonas
Rest Green nameliai dviem
„Rest Green“ nameliai dviem

Degesiai, Užpalių sen., Utenos rajonas
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...
Vinetu Kaimas, indėniškos dvasios erdvė. Renginiai, edukacijos ir...

Šlikių k., Kretingalės sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba "Prie miško"
Sodyba "Prie miško"

Vilemai (netoli Kačerginės), Kaunas
"Villa Loebel" Juodkrantėje
"Villa Loebel" Juodkrantėje

Juodkrantė, Neringa
Sodyba Trakų rajone "Artūro pirtis
Sodyba Trakų rajone "Artūro pirtis“

Aleksandrava, Semeliškių sen., Trakų rajonas
Svečių namai "Banga"
Svečių namai "Banga"

Paplatelės k., Plungės rajonas
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma
"Resort by Nava Lake". Namelių nuoma

Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Sodyba VILKIŠKĖS ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus
Sodyba „VILKIŠKĖS“ ant upės kranto - 30 km nuo Vilniaus

Vilkiškės, Šalčininkų r., Šalčininkų rajonas
"Ilonos Šerėnienės sodyba"
"Ilonos Šerėnienės sodyba"

Antalksnės k. , Ignalinos rajonas
Vila 9Vėjai poilsiui bei šventėms
Vila „9Vėjai“ poilsiui bei šventėms

Girininkai, Rokų sen., Kauno rajonas
Petronių sodyba Utenos rajone
Petronių sodyba Utenos rajone

Rukliai, Daugailių sen., Utenos rajonas
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui
Sodyba "Žvejo namai" ramiam poilsiui

Pajevonio kaimas , Vilkaviškio rajonas
Lapėnų sodyba
Lapėnų sodyba

Didžiadvario km., Dusetų sen., Zarasų rajonas
Nameliai prie Platelių ežero, komplekse SAULĖS SLĖNIS
Nameliai prie Platelių ežero, komplekse “SAULĖS SLĖNIS“

Paplatelės k., Žemaičių Kalvarijos sen., Plungės rajonas
 "Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone
"Antalieptės marios" sodyba Zarasų rajone

Bajotiškių k. , Zarasų rajonas
Poilsio namai - Olando kepurė
Poilsio namai - „Olando kepurė“

Karklė, Klaipėdos rajonas
Jaukus namelis ant ežero kranto
Jaukus namelis ant ežero kranto

Zabarauskų viensėdis, Trakų rajonas
"EKO" Namelis su Jakuzzi dviem
"EKO" Namelis su Jakuzzi dviem

Šalia Kairėnų botanikos sodo, Vilnius
Jaukus namelis dviems su pirtele ant ežero kranto, sodyboje "Pas Drambliuką"
Jaukus namelis dviems su pirtele ant ežero kranto, sodyboje "Pas Drambliuką"

Miliūniškio k., Svėdasų sen., Anykščių rajonas
Sodyba - "Klumpės malūnas"
Sodyba - "Klumpės malūnas"

Seredžiaus sen., Jurbarko rajonas
Audrės svečių namai - Mazūriškėse
„Audrės“ svečių namai - Mazūriškėse

Klaipėda, Klaipėdos rajonas
Sodyba Pas Bitininką
Sodyba Pas Bitininką

Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas
Sodyba Pas Vytą prie Galsto ežero
Sodyba “Pas Vytą“ prie Galsto ežero

Miškiniai, Lazdijų raj., Lazdijų rajonas
Sodyba pas Brolius
Sodyba pas Brolius

Klaipėdos rajonas
Stolyklavietė "Kai'Mėta" prie ežero. Pirtis, kubilas
Stolyklavietė "Kai'Mėta" prie ežero. Pirtis, kubilas

Senojo Daugėliškio k., Ignalinos rajonas
Sodyba 4 gilės
Sodyba „4 gilės“

Vaisodžiai, Alytaus rajonas
Alovės Karčiama
Alovės Karčiama

Poteronys, Alytaus r, Alytaus rajonas
Emilijos sodyba, 5 atskiri nameliai. Pirtys, kubilas
Emilijos sodyba, 5 atskiri nameliai. Pirtys, kubilas

Šadžiūnų k., Veisėjų r., Lazdijų rajonas
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /
Drevernos poilsio ir pramogų uostas: Kempingas**** / SPA /

Dreverna, Klaipėdos r. , Klaipėdos rajonas
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui
Sodyba "Arūno pirtukė" šventėms poilsiui

Pakalniškių k., Elektrėnai
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone
Sodyba "Stirnamis" Molėtų rajone

Čiulėnų sen. Molėtų r., Molėtų rajonas
Asvejos sodyba Vilniaus rajone
Asvejos sodyba Vilniaus rajone

Sužionių sen., Vilnius
Sodyba "Ramunėlė" ant ežero kranto
Sodyba "Ramunėlė" ant ežero kranto

Joniškio sen. , Molėtų rajonas
Sodyba Frankava Trakų rajone
Sodyba Frankava Trakų rajone

Nečiūnų k., Aukštadvario sen., Trakų rajonas
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio
Unikalios gamtos apsuptį "Skerdūmės sodyba" prie 11ha tvenkinio

Krakių sen. Paskerdūmiuko km., Kėdainių rajonas
E. Dapkaus sodyba Ignalinos rajone
E. Dapkaus sodyba Ignalinos rajone

Antalksnės k., Ignalinos rajonas
Šakarvos sodyba prie ežero
Šakarvos sodyba prie ežero

Šakarvos k., Ignalinos rajonas
Sodybos nuoma Vilniaus rajone "Naturvila"
Sodybos nuoma Vilniaus rajone "Naturvila"

Senasalio k., Vilniaus rajonas
Sodyba Tarp liepų Anykščių rajone
Sodyba “Tarp liepų“ Anykščių rajone

Debeikių seniūnija, Anykščių rajonas
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"
Sodyba Raseinių rajone "La Fazenda"

Alaviniškių k., Viduklės sen., Raseinių rajonas
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero
Sodyba "Brazylija" prie DVIRAGIO ežero

Kamajų sen., Rokiškio rajonas
Sodyba Molėtų rajone, Antakščiuose, prie Lukšto ežero
Sodyba Molėtų rajone, Antakščiuose, prie Lukšto ežero

Antakščiai, Alantos sen., Molėtų rajonas
Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto
“Mamuto namai”- Sodyba ant ežero kranto

Žvirbliškių km. Giedraičių sen., Molėtų rajonas
Renginių ir poilsio centras AURORA DREAM
Renginių ir poilsio centras AURORA DREAM

Motiejiškių k., Vilniaus rajonas
Sodyba Vidugašlis
Sodyba Vidugašlis

Lazdijų rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"
Kaimo turizmo sodyba "Bitynė"

Padargupiai, Raseinių rajonas
Sodyba Jotovila prie tvenkinio
Sodyba „Jotovila“ prie tvenkinio

Macikų k., Šilutės rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"
Kaimo turizmo sodyba "Šauklių pirtelė"

Šauklių k., Skuodo rajonas
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"
Kaimo turizmo sodyba "Šamo valdos"

Drabužninkų k., Trakų rajonas
Vila Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.
Vila Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ prie ežero iki 80 vietų Molėtų r.Joninėms

Babilninkų kaimas, Suginčių seniūnija, Molėtų rajonas, Molėtų rajonas
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone
Poilsiavietė "Vilija" prie Akmenių ežero Lazdijų rajone

Akmenių k., Lazdijų r. , Lazdijų rajonas
PIRTELĖ PASILĖBAUK
PIRTELĖ “PASILĖBAUK“

Kisinių k. , Klaipėdos rajonas
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone
Sodyba "Rita" Lazdijų rajone

Lazdiju rajonas, Naviku kaimas, Lazdijų rajonas
Svečių namai Karklės vila
Svečių namai “Karklės vila“

Karklės k., Klaipėdos rajonas
Vila Tarp Ąžuolų Jūsų šventėms
Vila „Tarp Ąžuolų“ Jūsų šventėms

Antaliežio k., Molėtų rajonas
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"
Sodyba Kaišiadorių rajone "Liūtynė"

Pašulių k., Kaišiadorių rajonas
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams
"Bagdononių slėnis" vestuvėms, pobūviams

Bagdononių k., Trakų rajonas
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.
Miško terapija - jaukiam poilsiui miške.

Žukonių km., Varėnos rajonas
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma
Sodyba "Pušų takas" baidarių nuoma

Andrioniškio sen, Anykščių rajonas
Sodyba PAS ŠEŠTOKĄ vieta vestuvėms šventėms renginiams iki 80 vietų
Sodyba „PAS ŠEŠTOKĄ“ vieta vestuvėms šventėms renginiams iki 80 vietų

prie Virintų ežero netoli Observatorijos bei Etnokosmologijos muziejaus, Molėtų rajonas
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui
Sodyba šeimai ar vienai kompanijai ramiam poilsiui

Kazlų Rūdos sav., Kauno rajonas
Sodyba Lugne House Trakų rajone
Sodyba “Lugne House“ Trakų rajone

Dėdeliškės, Trakų rajonas
"VillaRedvita" ant ežero kranto
"VillaRedvita" ant ežero kranto

Utenos raj., Utenos rajonas
Taujėnų dvaras – iškilmingoms šventėms, renginiams, poilsiui
Taujėnų dvaras – iškilmingoms šventėms, renginiams, poilsiui

Taujėnai, Ukmergės raj., Ukmergės rajonas
Aerodream sodyba įvairioms šventėms
„Aerodream“ sodyba įvairioms šventėms

Antakalnio k., Trakų rajonas
Vila Pasaka prie Kauno
Vila „Pasaka“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone
"Dūrių sodyba" Molėtų rajone

Pečiuliai , Molėtų rajonas
Nuomojamos 3 sodybos ant ežero kranto
Nuomojamos 3 sodybos ant ežero kranto

Karliškių k., Daugų sen., Alytaus rajonas
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!
Villa La Terasse - vilų nuoma pajūryje!

Girkaliai, Klaipėdos raj., Palanga
Sodyba Genutės ranča ant ežero kranto!
Sodyba „Genutės ranča“ ant ežero kranto!

Meškasalio k., Alovės sen., Alytaus rajonas
Sodyba prie Lukno ežero
Sodyba prie Lukno ežero

Luknių km., Sudeikių sen., Utenos rajonas
Pirtis Noriu į kaimą Kauno rajone
Pirtis „Noriu į kaimą“ Kauno rajone

Vosiškiai, Babtų sen., Kauno rajonas
Provanso stiliaus sodyba netoli Vilniaus
Provanso stiliaus sodyba netoli Vilniaus

Skrudėnų kaimas, Vilniaus rajonas
Provanso stiliaus sodyba Brastadvaris
Provanso stiliaus sodyba Brastadvaris

Lankupiai km. , Klaipėdos rajonas
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu
Namelio ir namo nuoma su pirtimi bei kubilu

Parąžės km., Kretingos raj. sav., Kretingos rajonas
Mindūnų kempingas - Molėtuose
Mindūnų kempingas - Molėtuose

Kamūžės k. , Molėtų rajonas
Namelis su pirtimi Utenos rajone
Namelis su pirtimi Utenos rajone

Antakalnių km., Utenos rajonas
Sodyba ŠVENTĖMS ir poilsiui – prie ežero, Lazdijų raj.
Sodyba ŠVENTĖMS ir poilsiui – prie ežero, Lazdijų raj.

Kalvių kaimas, Kapčiamiesčio seniūnija, Lazdijų rajonas
Sodyba Kauno rajone ILGAS KIEMAS
Sodyba Kauno rajone „ILGAS KIEMAS“

Ilgakiemis, Kauno rajonas
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone
Sodybos nuoma šventėms Klaipėdos rajone

Girininkų k., Vėžaičių sen., Klaipėdos rajonas
Sodyba Svajonių Dvaras
Sodyba „Svajonių Dvaras“

Pakeršių k. Kurklių sen. , Anykščių rajonas
Šešiavietis namelis
Rąstinukai ant pačio Trikojo ežero kranto

Taikūnų k. Veisiejų sen., Druskininkai
Sodyba AKMENYNĖ 10 km. nuo Klaipėdos
Sodyba „AKMENYNĖ“ 10 km. nuo Klaipėdos

Dovilų sen., Klaipėdos rajonas
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO
KEMPINGAS PRIE LAVYSO EŽERO

Lavyso k., Varėnos rajonas
Sodyba Bebrusų sodyba
Sodyba „Bebrusų sodyba“

Kaulakių km., Molėtų rajonas
Sodyba Vilaitė prie Kauno
Sodyba „Vilaitė“ prie Kauno

Byliškės, Prienų rajonas
Kaimo turizmo sodyba - Liepija
Kaimo turizmo sodyba - „Liepija“

Plateliai, Plungės rajonas
Sodyba šventėms ir poilsiui ant Lušykščio ežero kranto!!!
Sodyba šventėms ir poilsiui ant Lušykščio ežero kranto!!!

Linkmenų sen., Ignalinos raj., Ignalinos rajonas
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje
Baidarių nuoma su nakvyne Aukštaitijoje

Kaltanėnai, Švenčionių rajonas
Sodyba prie Babrų ežero Akmens dvaras
Sodyba prie Babrų ežero „Akmens dvaras“

Babrų kaimas, Šventežerio seniūnija, Lazdijų rajonas
1